Princezna Sissi (TV seriál)

• Francie

Princess Sissi

Princezná Sissi

Dobrodružný / Animovaný / Romantický

Francie / Kanada / Itálie / Německo, 1997, 52x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

Strašně se mi tehdy líbilo, jak byl tento seriál krásně nakreslený:) A Sissi byla navíc krásná (jak jinak, že:), sympatická a velmi hodná, takže jsem jí přála všechno štěstí a proklínala všechny zloduchy a intriky, které proti ní vznikaly:D(24.3.2012)

• NinadeL

Má-li být Sissi součástí povědomí i těch nejmladších diváků, tohle je dobrý start. Víc ovšem nic.(14.10.2010)

60% - Tak na tenhle animák jsem koukal hrozně dávno u moře. Mám na něj celkem dobrý vzpomínky, i když byl docela obyčejnej... :)(3.6.2008)

• SeBig

Tohle já nemusel..(14.2.2012)

• corona

Keby Alžbeta Bavorská mohla, určite by tvorcov zmrskala svojim jazdeckým bičíkom, za to akými hlúposťami o jej živote oblbujú malé deti.(12.6.2010)

Moja najlepšia skúsenosť so Sissi z detstva. Páčil sa mi tento seriál. Bol pekne animovaný, mal zaujímavý dej a scenár, bolo to pozerateľné.(2.9.2012)

Pěkná pohádka, dokonalý příběh !! :)) jeste je dobry, kdyz se na to koukam v anglictine dodá to tomu ten správnej šmrnc :D:...(1.7.2010)

Velice průměrný animák, který mohl být lepší, kdyby nebyl tak strašlivě natahovaný. A možná kdyby byl méně kýčovitý...(11.1.2009)

Princezna Sissi je jediný seriál z kanálu FoxKids (později Jetix), co mě kdy zaujal, proto nechápu zdejší podprůměrné hodnocení. I když místy působí poněkud kýčovitě a vyvolává dojem kreslené telenovely, považuji jej za poměrně zdařilý. Od poloviny 90. let to jde s kvalitou animovaných seriálů z kopce, točí se už jen grotesky nebo akční komerčáky o superhrdinech. No a Princezna Sissi je mezi tou záplavou bezduchých a plytkých blbostí jedním z mála světlých bodů. Seriálu se nedá upřít poutavý příběh, propracovaný děj a charaktery postav včetně protřelých záporáků. Autoři nejspíš hned zpočátku předpokládali, že se Sissi nestane komerčním hitem a že seriál bude mít jen velmi malý okruh diváků a přesto z toho neudělali lacinou fušeřinu, za což si zaslouží obdiv a plný počet 5 *. 85%(19.5.2006)

Z mého pohledu jedene z těch neutrálnějších seriálů pro nejmenší. Neoslní ani neurazí.(2.12.2010)

• Elbarto08

Umíral jsem když dávali jakejkoliv díl a pak ho třikrát zopákli(22.2.2011)

Táto kreslená telenovela nemá so skutočnou Sissi prakticky nič spoločné, aj tak to bol pútavý seriál pre malých aj veľkých ktorý mal poriadny príbeh, viliianov, krásnu hrdinku a statočného hrdinu. Už len z nostalgie 5*(14.4.2011)

• princesofpersia

Jak já toho Franze, když mi bylo 7, milovala :)(8.6.2012)

Fox kids :) Ale jo, docela jsem si divila, že mě to zaujalo (protože jinak takovýhle romantický kreslený pohádky moc nemusim) a několik dílů jsem shlídla.(23.5.2012)