Reklama

Reklama

Shan zhong zhuan qi

Romantický / Drama / Horor
Tchaj-wan, 1979, 192 min

Obsahy(1)

Mladý učenec Ho je pověřen úkolem přepisu záhrobní sútry k uctění padlých vojáků, a aby měl na práci klid, je vyslán do pohraniční tvrze, kde se bude moci soustředit na svůj úkol. Na konci cesty nalezne opuštěnou pevnost jen s několika málo obyvateli, kteří se chovají velice zvláštně. Poté, co se zaplete s jednou místní dívkou a souhlasí se svatbou, začíná být zřejmé, že přestává mít kontrolu nad nadcházejícími událostmi. (Flaxik)

(více)

Recenze (1)

Flaxik 

všechny recenze uživatele

Tak trochu jiná duchařina, kde se konečně nevymítá ani krucifixem, ani svěcenou vodou a vsadím svůj taoistický bubínek, že recitování z bible by taky nefungovalo. Hlavním kazisvětem divákova potěšení je naneštěstí hlavní hrdina, proplouvající dějem s výrazem naprostého idiota. Když překousnou afektované hraní, pro fanoušky duchařin stojí za podívání. Bojovníci s duchy v oranžových hábitech nejsou tak okoukaní, jako panáci v černém s křížem na krku. Při pohledu na lepé představitelky dívčích rolí malinko zamrzí, že místo té duchařské sútry raději nepřekládal Kamasútru. Za tři. P.S. TENHLE pan Ho si členství v Nočním klubu nezaslouží. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Film vyšel v několika verzích. Americká DVD verze má 183 minut, hongkongská 110 minut a taiwanská zase 112 minut. (dennykr)

Reklama

Reklama