Povedená francouzská komedie nové doby. Idealní k banánovému Bencu na letní podvečer kdesi v kempu na riviéře. Ti co jezdí kempovat těch třicet let a žabky jim přirostly k nohám, zaslzí nejen při úvodní Dolce Vita Ryana Parise a připomenou si Mylène Demongeot, Claudea Brasseura a holandské kakao. 75%. Produkce: Pathé (4.10.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $37,912,041(28.4.2010)

Francouzi umí letní pohodovky jako málokdo, to je prostě fakt a já jim je baštím i když to vlastně nemá ani pořádnou zápletku, ale stará herecká parta umí naladit melodii pohody opravdu skvěle a navíc to léto, to léto. Jinak bych prosil místní degeny, když už jsou zde aktivní v nahazování filmů, psaní životopisů a dalších aby když už jsou jim filmy u prdele, si zjišťovali fakta, protožože je to tady jedna kravina vedle druhý a už mně to fakt sere. Například v tomhle filmu hrála Emmanuelle Seigner asi jako Stallone v Krakonošských pohádkách.(15.2.2018)

Miestami trochu triviálne pôsobiaca, no zároveň občas aj vtipná novodobá francúzska komédia, uťahujúca si najmä z autokemping vyznávajúcich príslušníkov francúzskej strednej vrstvy a úsmevných vzťahov, zvykov a rituálov, ktoré majú počas tohto dovolenkovania nižšieho štandardu zaužité. Vyskytuje sa tu množstvo viac či menej komických postáv s excentrickými charaktermi, ktoré však nie sú vždy úplne dotiahnuté.(12.7.2018)

• slunicko2

Velmi francouzský úsměvný lehce ponudnělý snímek. Obávám se, že bych pobyt v kempu s protivně vlezlými obyvateli nedal. Na druhé straně je dojemné, že někdo jezdí 30 let na stejné místo na dovolenou, setkává se tam s podobně smýšlejícími kamarády a má svůj kemp jako druhý (letní) domov. Ale spíš to na mě působilo jako nějaké resocializační středisko.(26.7.2018)