Bezvadná a klidná komedie s ohromě pozitivním nádechem, chvílemi kýčovitá, ale jinak pohodová. Obvzláště místní týpek, který se chová jako nejvěší milovník žen, kterému je kolem padesáti a cítí se na dvaatřicet. Určitě stojí za podívání zejména pro nenáročného diváka.(14.12.2008)

Standardní francouzská komedie nové doby. Idealní k banánovému Bencu na letní podvečer kdesi v kempu na riviéře. Ti co jezdí kempovat těch třicet let a žabky jim přirostly k nohám, zaslzí nejen při úvodní Dolce Vita Ryana Parise a připomenou si Mylène Demongeot a Claudea Brasseura ve vedlejších rolích.(4.10.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $37,912,041(28.4.2010)

Pohodová letní komedie, která se dostává do obrátek od první minuty a téměř až do konce ze svého tempa nepolevuje. Spoustu různorodých postav, které se sešli na známém místě svého oblíbeného kempinku, a jeden nedobrovolný obyvatel slibují spoustu vtipných a neobvyklých situací.(18.6.2009)

Francouzi umí letní pohodovky jako málokdo, to je prostě fakt a já jim je baštím i když to vlastně nemá ani pořádnou zápletku, ale stará herecká parta umí naladit melodii pohody opravdu skvěle a navíc to léto, to léto. Jinak bych prosil místní degeny, když už jsou zde aktivní v nahazování filmů, psaní životopisů a dalších aby když už jsou jim filmy u prdele, si zjišťovali fakta, protožože je to tady jedna kravina vedle druhý a už mně to fakt sere. Například v tomhle filmu hrála Emmanuelle Seigner asi jako Stallone v Krakonošských pohádkách.(15.2.2018)