Jedná se o remake stejnojmené kolumbijské telenovely z roku 1993. Gaviota (Laura Londoño) je mladá sběračka kávy, jež se společně se svou matkou po roce vrací na haciendu Casablanca, aby zde uplatnila práva na část pozemku, kterou jí předtím slíbil majitel haciendy Octavio Vallejo, kterého zachránila před únosem. Naneštěstí Octavio umírá a vysněný pozemek se tak Gaviotě vzdaluje. Místo toho však poznává Sebastiana (William Levy) – dědice pozemku, do kterého se zamiluje... (fiLLthe3DD)

xxxLussyxxx

Bohužel tohle nezachránil ani fešák William Levy. Celé to bylo takové nemastné/neslané. Romantické scény na bodu mrazu a ta herečka se k němu vůbec nehodila. Chemie fakt nula. Zbytečná ztráta času, ani jsem to nedokoukala. Originál je originál. Jednu hvězdičku dávám jen na koukatelného Williama. ()

• Písně, které v seriálu Gaviota zpívá, ve skutečnosti opravdu nazpívala její představitelka Laura Londoño. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení započalo v prosinci 2020 a probíhalo v Kolumbii. Hacienda „Casablanca“ je pak ve skutečnosti hacienda Venecia – ta se nachází na kávové plantáži a slouží jako hotel. (fiLLthe3DD)