Katie Fforde

Odvrácená strana lásky (E13)

(epizoda)
  • Německo Das Meer in dir (více)

Marie po ztrátě dcery a muže zavírá oči před realitou. Až uvěznění syna za loupež ji donutí vzchopit se a bojovat za jeho propuštění. Pomoci ji má Daniel, majitel ukradené lodě, do kterého se zamiluje... Po smrti milované dcery a manžela se Marie snaží vymazat veškeré vzpomínky na minulost. Zavírá oči před realitou a zanedbává svého syna Thomase. Po Thomasově zatčení, za krádež lodě, poznává Daniela Swintna. Marie vynakládá veškerou svou snahu, aby dostala svého syna z vězení. Přitom všem poznává lépe i Daniela, do kterého se pomalu ale jistě zamiluje. Marie se postaví své minulosti a začíná nový život. Thomas je propuštěn z vězení a usmiřuje se s mámou. Film je vypovědí o vypořádání se s minulostí a o novém začátku. (oficiální text distributora)

suzanne1997

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle film byl zase něco jiného, byl o snaze pomoci synovi a zároveň o snaze získat zpět svůj život, spolu s minulosstí a je jedno, jaká je. Na tomhle filmu se mi líbilo, že si štěstí našlo cestu, že i zarputilý kapitán lodi, lépe řečeno její majitel, obměkčil své srdce a pomohl Marryininu synovi. Tenhle film nejde srovnat s ostatními, protože je každý jiný a přesto všechny stejné, vždy je tam zápletka a šťastný konec, proto se mi líbil i tento, že nakonec všechno dobře dopadlo - jako v pohádkách. Nejde doporučovat, prostě se musíte podívat, někomu se tenhle film líbí, jiný jej zase zkritizuje, jednoduše si všichni musí udělat svůj vlastní obrázek. ()