Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nel po překonání rakoviny zjistí, že ji manžel podvádí. Odjíždí ke svému otci, kde ji čeká další překvapení. Nel Innes překonala rakovinu a je šťastná, že se konečně může vrátit ke své práci v restauraci v New Yorku. Radost z návratu ke starému životu ale netrvá dlouho. Nel zjistí, že ji její muž Marc, se kterým bude již 20 let, podvádí a že s ní pravděpodobně zůstal jen kvůli její vážné nemoci.  Nel se sbalí a odjede ke svému otci Geraldovi, kde ji čeká další překvapení. Otec chce prodat rodinné panství, aby si užil poslední roky života se svou současnou láskou Margret. Kupující je již nalezen, je to majitel konglomerátu Brandovino Jake Carlyle, který vyrábí levná vína do supermarketů. Nel se rozhodne, že vinařství koupí sama. Protože ale není ještě úplně v pořádku, bojí se návratu nemoci. Ironií pak je, že se díky konkurentu Jakeovi po dlouhé době cítí opět atraktivní. Najednou se ale své ženy Nel nechce vzdát ani Marc.  Nabízí Nel, že se restaurace může prodat, aby byly finance na začátek ve vinařství. Překvapivě ale Nel opouští místo svého dětství a vrací se k Marcovi do New Yorku. Má jejich manželství ještě naději na záchranu? (TV Barrandov)

(více)

Recenze (2)

Ganka 

všechny recenze uživatele

Vcelku předvídatelný konec, zápletka klasická, takové průměrné vztahové drama. Líbil se mi herecký výkon Gesine Cukrowski i skvělá lokace. ()

McGuffin 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V New Yorku má dcera restauraci, její otec hodinu za New Yorkem vinařství, které na stará kolena prodává majiteli jiného vinařství. Chvíli ho chce koupit i dcera. I když otci nejsou peníze od dcery proti mysli, jí nákupní snaha dlouho nevydrží, jak když tuší, že se s novým majitelem do sebe brzy zahledí. To je vše, Druhá šance, Geschenkte Jahre, v kostce, vyprávějí podle knihy Katie Fforde Martina Mouchot a Ines Eschmann. Zda se otec s nově zamilovanou dcerou podělil o výnos z prodeje rodného vinařství, ze kterého díky nové známosti ani neodešla, se s námi dámy nepodělily. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Reklama

Galerie (36)

Reklama

Reklama