Vakcína: Vítěz nad COVIDem

(TV film)
  • USA The Vaccine: Conquering COVID

Zasvěcený pohled na to, jak za velmi krátký čas vědci a odborníci dosáhli jednoho z historicky nejpůsobivějších a nejneobvyklejších vědeckých úspěchů. (Discovery Channel)

Likan7

Je to dokument, nechávám mimo fakt, jak Covid rozdělil společnost. Jenže to absolutně nefunguje ani jako ten dokument. USA zachráncem a vakcíny jsou geniální, i když víme, že nejsou (a to jsem očkovaný a dal bych to povinně všem). Vlastně jsem se nic nedozvěděl, což byl jediný důvod, proč jsem si to pouštěl. Klastický amerikanismus v tý nejhorší podobě. Holt zase ti amíci zachránili planetu... ()

Emílio odpad!

Jeden z najlepších konšpiračných filmov, aký som videl. So stále rastúcim úžasom a zaujatím som dopozeral až do konca, čo sa mi už dlho nestalo, nedokázal som sa odtrhnúť. Vo finále už som dojatý, stojac pred gaučom, tlieskal a volal haleluja. Bravó, súdruhovia, bravó! ()

De Large odpad!

Klasická sračka na podporu nefungujúcej vakcíny, ktorá spôsobuje mutáciu vírusu, zvyšuje chorobnosť, atď. Iba jeden z mnohých spôsobov vymývania mozgov, aby sa ľudia ľahšie nechali oklamať a dali sa očkovať. Absolútna hlúposť, rovnako ako všetky vakcíny dokopy. ODPAD !!! ()

Oup

Je tu iba jeden koment zatiaľ a aj to iba ad jeblého dezoláta s IQ pod 85 a bez akých kolvek znalostí, tak som to chcel vyrovnať. Je to normálny dokument, kde sa človek môže veľa dozvedieť, samozrejme ak ste mentál, tak si pôjdete stále svoje. Tož prekonať kognitívnu disonanciou a prehodnotiť svoj postoj je dosť ťažké aj keď ním nieste. Vyzerá to, že tu komentuje veľa vysokej školy života 😀, zábavné ()