Starostliví medvídci v říši kouzel

• Kanada

Care Bears Adventure in Wonderland, The

Rodinný / Animovaný

Kanada, 1987, 80 min

Clive A. Smith

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,608,000Tržby Celosvetovo $-(26.12.2008)

• Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +hudební melodie a zpěv, zapomenutá láska -moc moc moc pro děti, tedy pouze pro děti/// Tak na tuhle partičku jsem dočista zapoměl. Už to bude aspoň 14 let co jsem to viděl a do dneška jsem nevěděl, že vůbec existovali. Ale hned jak jsem zahlédl obálku DVD jsem si rozpoměl. Aha to byli ti medvídci co uměli díky svým bříškům kouzlit. A každý z nich uměl něco jiného, měl jinou povahu, ovšem když se zpojili, tak byly neporazitelní. Alespoň tak si je pamatuji. Proto jsem se dlouho nerozpakoval a film si pustil. Popravdě přiznám, že dnes už to není taková síla a tento snímek mě dal hodně zabrat abych jej dokoukal. Je to hodně dětinské, naivní, hloupoučké. Animace je v jistém směru zvláštní, vedlejší postavičky rovněž. Snad jen osobně mě zaujala nejvíc hudba. Takže hodnotím bez nostalgie, podle toho jak jsem se nyní bavil. Stejně si však myslím, že tohle je jen slabší film a ten předešlí mě opět dostane. Totiž ti méďové jsou tak kouzelní./// Celkem 47%///(6.12.2007)

• Terva

40%(19.4.2013)

Moje předškolní bezpohlavní éra byla plná těch hermafroditních méďů buzíků. Příběh je uhozeně levnej, ale když mi bylo 5 bral jsem to jako vrchol akční podívané.(12.2.2013)

• honajz2

Tak blbé, až se na to nedá dívat.(22.7.2012)

• rafix

Tohle bylo strašně hrozný a ubohý a mě se to moc nelíbilo.(21.3.2012)

Komentář a hodnocení od mladší sestry(5let) : Bylo to hezký, malinko strašidelný, ale krásný. Dopadlo to ale dobře.(11.10.2008)

• Scraffy

Fuj. Tak tomuto som nevedel nikdy prísť na chuť.(31.12.2017)

• rasistik

Už ako malé dieťa som to nemal rád. Dnes by som to už ani nepustil.(20.8.2019)

Pohádka mého dětství. Jako malá jsem se na ní dívala stále dokola a milovala jsem jak kočku šklíbu, tak pomateného kloboučníka. Čtyři hvězdíčky dávám pouze z nostalgie. Kdybych pohádku viděla až teď, asi by hodnocení vypadalo jinak...jedno ale musím uznat - i když se mi normálně SK dabing vůbec nelíbí, tak tady se povedl a je rozhodně lepší než český, zdá se mi totiž, že ten je na pohádku až moc "tvrdý".(12.7.2018)