Ošklivka Betty

(TV seriál)
  • Kolumbie Yo soy Betty, la fea (více)

Moderní společnost ovládá kult krásných žen. Betty má smůlu. Se svými tlustými brýlemi, špatnou pletí a nemožným účesem se mezi krásky rozhodně neřadí. Betty je prostě ošklivá. Betty pracuje v módním domě Eco Moda. Je pracovitá a zodpovědná a nesporně také schopná, ale krásy moc nepobrala. Betty je odsouzena do role chytré ošklivky, kterou její krásné kolegyně neustále ponižují; cítí se osamělá a touží po lásce. Zamiluje se právě do toho nejméně dostupného muže - samotného prezidenta společnosti, syna jejího zakladatele a velkého záletníka Armanda Mendozy... (Pawlinkaaa)

Djkoma odpad!

Nechápu jak můžou být lidé, resp. ženy, co sledují tento stupudní seriál. Ošklivka s rovnátky se změní na prominentní modelku ....Každá žena chce zažít něco pdoobného a komu se to povede? jen těm, které se narodili dokonalé a nechali se úmyslně změnit na škaré a natočili seriál, aby měli peníze na make-up a ještě navíc, aby všechyn ženy sledující tento seriál přesvědčili o tom, že se pohádky dějí i ve skutečnosti. Milé dámy, PROBUDTE SE JE ČAS PROBUDIT SE ZE SNA!!!!!! Tohle je kravina! Nikdy z vás nebude taková kráska, nikdy nepovedete modní společnost, nikdy se o vás nebudou prát 2 muži, jeden který vás miluje a u kterého prostě skončit musíte a ten, který ženy střídá a touží i po vás.... :) jsou to kecy.. .a vy to nevidíte a pak, že je žena chytřejší než muž! ()

Galadriel odpad!

Na tuhle (doplňte si sami svůj oblíbený velmi sprostý výraz) se dívaly téměř všechny moje spolužačky a po jednom neuváženém slibu mě přemluvily, abych se také na 10 minut podívala. Lidi, to byl děs. Jsem poznamenaná až do konce života a nevím, jestli kvůli tomuhle zážitku nebudu mít jednou problémy ;-) ()

Gemini odpad!

Proč tak nízká hodnocení??? Vždyť je to naprosto nezvyklá telenovela, ne jako ty ostatní - hlavní hrdinka není krásná (což znamená, že má debilní účes, rovnátka a okuliare zvíci dna od půllitrů, na jejichž obroučky musely padnout dvě želvy sloní). A to je taky jediný rozdíl oproti zbytku té síně hrůzy, do které telenovely patří. Stejně všichni víme jak to skončí, a ani děsivá mystifikační obratnost exředitele Irona nás nemůže zmást....Když komerce, tak komerce, že? Částečně by nás mohlo uklidnit, že telenovely nesledují pouze české důchodkyně, ale že jejich úspěch je jaksi globální, jenže to není uklidňující, ale spíš horrorová představa.... ()

Dragoni odpad!

Kultovní Kolumbijská série, která díky naší nejlepší TV stanici ... ano TV Nova, která nám neustále přináší na obrazovky seriálové skvosty z celého vesmíru, se mohly těšit domovy důchodců, z tak skvělé romantické - komedie jako je Ošklivka Betty a také nemocnice z mnoha výpadků kardiostimulátorů, kvůli nečekaným zvratům v příběhu, kteří tak obrovský nátlak nevydržely a u 168 dílu se zhroutili z nedočkavosti na poslední díl. ()

woody odpad!

Nejmenovaný pan ředitel říkal v jednom nejmenovaném pořadu že je to,cituji:,,Zábavná a dobře udělaná telenovele,BLA BLA..."To zní jako dobré doporučení,nemyslíte? ad. Lima: Na tento díl si pamatuji.Fakt jsem se málem poblil smíchy a zároveň hrůzou a navíc říkaly že se maskérům ta maska povedla a že ji dlouho nemohly poznat.Vzkaz pro Julii:Nejeď do ČR.Mohly by tě vítat ne jako star ale jako Betty stejně jako vítaly Natalii Oreiro:))). ()

• Poté, co si v seriálu chtěl obchodník s textilem pojistit slibné obchody s Eco Modou a nabídl Betty peníze za její pomoc, napsal tvůrci seriálu nesouhlasný dopis prezident Kolumbie Andrés Pastana. (HappySmile)
  • Seriál se vysílal v 15 zemích světa. (HappySmile)