Ošklivka Betty (TV seriál)

• Kolumbie

Yo soy Betty, la fea

Škaredá Betty

Telenovela / Komedie / Romantický

Kolumbie, 2000, 30 min

• Djkoma

Nechápu jak můžou být lidé, resp. ženy, co sledují tento stupudní seriál. Ošklivka s rovnátky se změní na prominentní modelku ....Každá žena chce zažít něco pdoobného a komu se to povede? jen těm, které se narodili dokonalé a nechali se úmyslně změnit na škaré a natočili seriál, aby měli peníze na make-up a ještě navíc, aby všechyn ženy sledující tento seriál přesvědčili o tom, že se pohádky dějí i ve skutečnosti. Milé dámy, PROBUDTE SE JE ČAS PROBUDIT SE ZE SNA!!!!!! Tohle je kravina! Nikdy z vás nebude taková kráska, nikdy nepovedete modní společnost, nikdy se o vás nebudou prát 2 muži, jeden který vás miluje a u kterého prostě skončit musíte a ten, který ženy střídá a touží i po vás.... :) jsou to kecy.. .a vy to nevidíte a pak, že je žena chytřejší než muž!(4.2.2005)

• Smileface

Tak tohle je skutečně největší blbost z blbostí.Nejčernější ovce z černých ovcí.Vrchol odporu a nevkusu.Já se musím znovu prát:Proč se na to lidé dívají?Jsme opravdu národ vyšmatlanců?Myslím že by se měli nad sebou zamyslet lidé kteří tuhle slátaninu o tom jak se nějaká Ošklivá Betty z nějaké prdele světa(Kolumbie)po 40 dílů mění v modelku,přitom koupě nových brýlí nebo kontaktních čoček,sundání rovnátek či úprava vlasů je věc na pár hodin.Schopnost nejen pasivně zírat do bedny a myslet odlišuje většinu Čechů od Kolumbijců,i když vlastně...je to tak ještě pořád?(11.4.2003)

• FincherD.

Nikdy jsem nepochopil kamaráda, který musel vidět každý díl, co ho na tomhle shitu tolik baví, dokonce si kupoval čásáky, ve kterých se objevilo nějaké info o Betty - magor! Potom jsem viděl pár minut a musím přiznat, že se tam pokusy o vtipné dialogy objevovaly v hojné míře - snaha se cení, takže jedna hvězda a ta druhá je pro tebe, Jirko:))(27.2.2009)

• Vesman

Ano, přiznávám se, tuhle telenovelu jsem sledoval a to dokonce její značnou část, ptáte se proč...v základu to byla stejná bbost jako ostatní podobné produkty, ale aspoň tam bylo relativně dost momentů, u kterých jsem se nasmál, proto hodnotím tak jak hodnotím. Naívc všimli jste si, že na IMDB má ošklivka hodnocení 8 z 10?(3.9.2006)

• Davej

Doneslo se mi, že Ošklivka jezdí ve Škodě Fabii a tak přidávám hvězdičku k běžnému telenoveláckému hodnocení. Kdyby se automobily této značky objevovaly ve všech pořadech tohoto druhu, možná bych si seriály jiho- a středoamerické provenience dokonce oblíbil, tím ovšem netvrdím, že bych se na ně díky tomu začal dívat:) Ať žije HDP.(22.5.2003)

• - Telenovela měla takový úsoěch, že k ní bylo natočeno pokračování s názvem Ošklivka Betty II: Ecomoda. (HappySmile)

• - Poté, co si v seriálu chtěl obchodník s textilem pojistit slibné obchody s Eco Modou a nabídl Betty peníze za její pomoc, napsal tvůrci seriálu nesouhlasný dopis prezident Kolumbie Andrés Pastana. (HappySmile)

• - Seriál se vysílal v 15 zemích světa. (HappySmile)