Reklama

Reklama

Postav si sen!

(TV pořad)
Reality-TV
Česko, 2021, 50 min

Účinkují:

Iva Kubelková (moderátor)

Obsahy(1)

Dokážete si představit, že proměníte bydlení za pouhý den a půl? Naši designéři to ve spolupráci s účastníky pořadu musí stihnout. Postav si sen navazuje na oblíbený pořad Jak se staví sen. Bude ho moderovat Iva Kubelková a kromě známých designérů se nám představí šest nových tváří... Postav si sen! je nový pořad, ve kterém moderátorka Iva Kubelková a oblíbení i noví designéři budou plnit sny o lepším bydlení. Tentokrát ale i aktéři proměny budou muset přiložit ruku k dílu a aktivně se zúčastní přestavby. Můžou tak splnit přání svým nejbližším, o kterých už dlouho sní, ale na jeho realizaci chybí finanční prostředky. Partneři proměn dodají materiál, designéři nápady a vybraní účastníci si svůj sen společně postaví. Tentokrát bude na vše šibeničních 36 hodin. Těší se na vás ostřílené dvojice designérů: Kamila a František nebo Andrea a Marek, ale také nové tváře Zuzana + Viktor, Veronika + Renata a Jaroslava + Hana. (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

otík 

všechny recenze uživatele

Viděn jeden díl, ale vůbec to nemá náboj, dva designéři jsou sice výmluvní, ale nezajímaví, chatu sice upravili moc hezky, ale moc zajímavostí o přestavbě jsme se nedozvěděli. Kubelková moc v akci není, sem tam něco pronese, někam se projde, ale nic víc. Slabota. ()

mikruu odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem kus jednoho dílu a o ničem. A to neustálé "VAU" paní domácí mi pěkně lezlo na nervy. Už žádný další neuvidím. ()

Reklama

psychous3 

všechny recenze uživatele

Možná kdyby "designéři" neutráceli desítky tisíc za designové lustry a ostatní blbosti ale spíš investovali do nutnějšího vybavení, dávalo by to větší smysl. ()

AlfaNumerO 

všechny recenze uživatele

Pořady o bydlení, designu či architektuře jsou pro mě vždy zajímavých zpestřením českého televizního podprůměru. Největší problém pořadu je dost výrazné zaměření na utrpení lidí - čím větší "ubožák", tím lépe. Nakonec tak z pořadu o bydlení je samotnému bydlení a designu věnováno stěží 15 minut (z celkových 50). Zbytek musíte čumět na superchytrou a nechutně vlezlou Kubelkovou, jak dává všem rady do života. Bliju, bliješ, blijeme. ()

Galerie (48)

Reklama

Reklama