Tým jede do Vancouveru, kde lenochodi rozežrali základy vysoké budovy, ta se vzápětí zřítila k zemi. Snaží se dostat do blízkosti generála Daviese z projektu Noah Objective, odhalit spiknutí a odvrátit blížící se zvířecí hrozbu. Jamie a Logana na jejich cestě pronásleduje jeho minulost. (TV Nova)

tron

„Krtkovia a leňochod. To znie ako môj milostný život po rozvode.“ Oukej, takže vezmeme si do ruky pero a škrtáme si drsných krtkov a leňochoda (spôsobujúceho zemetrasenie). Hromadia sa logické nezmysly hraničiace s vyloženými kravinami (generál by tím najradšej videl mimo hru, ale toleruje im gigantické, špičkovo vybavené mega-lietadlo, ktoré s nimi lieta po celom svete), IQ postáv je vyložene na Nobelovu cenu za genialitu (prečo sa trmácajú ťažko priechodnými lesmi, keď kúsok od nich je cesta?) a niektoré scény asi boli vystrihnuté (nebyť polsekundového záberu, nepochopil by som, že amputácia prebehla, ale pozoruhodná je i hláška „nemáme prístrešok“, pričom v minulej časti našli v lese chatu), ale proste tie scenáre sú do takej miery úžasne nezmyselné (ZNOVA zviera, ktoré musia chytiť, ale som si istý, že aj keď ho chytia, znova to bude slepá ulička) a herci a postavy sú také sympatické, že im odpustím aj tento blbo napísaný, ale možno paradoxne o to zábavnejší diel. ()