Hadi (S02E05) (epizoda)

James Patterson (kniha)

Bryan Oh, Nick Parker

Craig Wrobleski

Chris Tilton

Spoilery. Vždy, keď chcem nad druhou sériou Zoo zlomiť palicu, objaví sa epizóda ponúknuca "niečo extra". Takže dnes tu máme nielen vcelku šokujúce úmrtie v podstate jednej z hlavných postáv (!), ale tiež návštevu jedného obskúrneho spoločenstva, hada v ľudskom bruchu (!!) alebo rôzne drobné drsnosti, ktoré potešia práve svojou nekompromisnosťou a jasne ukážu, že Zoo, hoci plná zvieratiek, skutočne nie je nič pre deti (chladnokrvné, ale o to zaslúženejšie odpravenie jednej negatívnej postavy). Dej je stále strašne skratkovitý (ako som predpokladal, tak chudákovi leňochodovi, kľúčovom v minulej časti, sa už nikto nevenuje) a milión naznačených vecí v scenároch je ignorovaných (epizódka z ovocných sadov akože bola oficiálne ukončená, či si len hrdinovia odbehli inam a plánujú sa do nich ešte vrátiť?). Ale ako vravím, je tam toľko zaujímavých a drsných vecí, že je to stále ľahký nadpriemer, ktorému značne pomáha sympatická chémia medzi postavami. A posledné sekundy. Konečne sú kompletní.(12.1.2017)

• nula87

Jak už jsem psal minule, je to čím dál víc nelogické, děj si pomáhá brutálními oslími můstky, letadla velikosti JumboJetu přistávající kdesi v horském městečku, objevují se jakési další důležité postavy, přičemž všechny se vlastně znají z minulosti... Zoufalství nabírá na obrátkách(19.5.2017)