Jamie dostala zbraň (S02E07) (epizoda)

Jamie's Got a Gun

James Patterson (kniha)

Craig Wrobleski

Chris Tilton
  • 005

To mě poser. Vymyslet takový důvod vzniku mutace zvířat, to muselo dát zabrat. Scénáristé musely být pěkně sjetý.(4.10.2016)

• tron

Spoilery. Noooo... zatiaľ najslabší diel druhej série. Nejde o brutálny strih (alebo ako by som to nazval), v rámci ktorého je zatmievačka a keď sa následne pokračuje v scéne, stojí v kostole medveď a žerie ľudí (pričom predtým tam nielenže nebol, ale o jeho existencii ani len nepadla jediná zmienka). Na to som si už v tomto seriáli zvykol. Ide o to, že siedma epizóda je dosť nezáživná. Dozvieme sa obskúrny dôvod mutácie (ak na nás samozrejme v niektorej z ďalších častí tvorcovia nevyrukujú s tým, že v skutočnosti to išlo ešte hlbšie do minulosti) a následne sa pozrieme do nudnej dediny a sme ničení Jacksonovými mdlými spomienkami na jeho otca. Tak trocha sa v tejto časti proste motáme do kruhu a vôbec si ma tým tvorcovia nezískali.(24.1.2017)