Jackson se i nadále chová velmi agresivně. Mitch a Abraham se rozhodnou, že ho zhypnotizují, aby se dozvěděli víc o jeho dětství. Jackson si v hypnóze vzpomene, že ho Robert injekčně genem infikoval. Zbytek týmu je v jedné vesnici v Anglii, kde se obyvatelé ukrývají v kostele před útočícími zvířaty. Dariela se rozhodne je odvézt do bezpečné zóny. (TV Nova)

005 odpad!

To mě poser. Vymyslet takový důvod vzniku mutace zvířat, to muselo dát zabrat. Scénáristé musely být pěkně sjetý. ()

tron

Spoilery. Noooo... zatiaľ najslabší diel druhej série. Nejde o brutálny strih (alebo ako by som to nazval), v rámci ktorého je zatmievačka a keď sa následne pokračuje v scéne, stojí v kostole medveď a žerie ľudí (pričom predtým tam nielenže nebol, ale o jeho existencii ani len nepadla jediná zmienka). Na to som si už v tomto seriáli zvykol. Ide o to, že siedma epizóda je dosť nezáživná. Dozvieme sa obskúrny dôvod mutácie (ak na nás samozrejme v niektorej z ďalších častí tvorcovia nevyrukujú s tým, že v skutočnosti to išlo ešte hlbšie do minulosti) a následne sa pozrieme do nudnej dediny a sme ničení Jacksonovými mdlými spomienkami na jeho otca. Tak trocha sa v tejto časti proste motáme do kruhu a vôbec si ma tým tvorcovia nezískali. ()