Jackson se dozví, že jeho matka záhadně zmizela. Proto celý tým letí do Botswany, aby ji našli. Během letu je letadlo přepadeno generálem Daviesem a jeho vojáky. Členům týmu se ale podaří vojáky přemoci a zajmout generála. Abraham ho mučí a dozví se, že Robert je stále naživu, ale nechá si tu informaci pro sebe. Jamie, která začíná cítit náklonnost k Loganovi, zjistí, že generála Davise do letadla dostal právě on. Cítí se zrazená, střelí ho uspávací šipkou a vyhodí z letadla. Když dorazí do Botswany, celou vesnici, ve které žila Jacksonova matka, najdou vyvražděnou. (TV Nova)

tron

Kokos ja by som tomu pilotovi dal prvé miesto v titulkoch (alebo aspoň rip-off sledujúci celú druhú sériu z čisto jeho pohľadu):-) Po predchádzajúcej nudnej časti je osmička konečne návratom k starej forme. Na Zoo sa mi páči jeho nekompromisnosť. Nie je to zbytočne drastický ani krvavý seriál, ale vcelku bežne je zlikvidovaná postava, u ktorej by ste to nečakali. V ôsmej epizóde druhej série na to idú tvorcovia aj postavy zhurta. Brutálne mučenie, hadí jed, zoskok z lietadla síce s padákom, ale zároveň so znehybnenými rukami... uff, dobré to bolo. A v akom inom seriáli uvidíte resuscitáciu mŕtvoly prostredníctvom elektrických mravcov, ktorí dávajú mŕtvole elektrické vibrácie na srdce a tým ju oživia? No povedzte, v ktorom? Tak ja vám to poviem. V žiadnom vážení. V žiadnom. Navyše sa znova o slovo hlási starý dobrý a milovaný, no polozabudnutý leňochod. Stále žije a má sa dobre! Poteší aj drastický twist na konci. ()