Zoo (TV seriál)

Zoo

Zoo

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015–2017, 27 h 54 min (Minutáž: 40–79 min)

Předloha:

James Patterson (kniha)

Chris Tilton

James Wolk, Nora Arnezeder, Nonso Anozie, Kristen Connolly, Billy Burke, Carl Lumbly, Isaac White, Brian Tee, Tamara Tunie, Shane Jacobsen, Han Soto, Xander Berkeley, Don Yesso, Billy Slaughter, Madison Wolfe, Deneen Tyler, Andrea Vittoria Alvarado, Kenneth Kynt Bryan, Jon Arthur, Kate Adair, Garrett Kruithof, Thomas Francis Murphy, Sadarias Harrell, Bob Walker, Adria Tennor, Henri Lubatti, Lane Edwards, Laura Flannery, Derek Roberts, Christian Lagadec, Hunter Burke, Shanna Forrestall, Ken Olin, Reid Scott, Wayne Pére, Brandon Stacy, Bess Armstrong, Louis Alexander, Marcus Hester, Tamlyn Tomita, Lauren Gros, Geoff Stults, Jay Paulson, Anastasia Griffith, Scott Wilkinson, Cory Hart, Jimmy Gonzales, James DuMont, Jaren Mitchell, Alex Livinalli, Steven Culp, Simon Kassianides, Scottie Thompson, Charlie Talbert, Lisa Hampton, Chelsea Bruland, Warren Christie, Aaron V. Williamson, Tom Proctor, Jayne Atkinson, Rob Steinberg, Christopher Matthew Cook, Gary Farmer, David Jensen, Christopher Berry, Teri Wyble, Jon Eyez, Alyssa Diaz, April Grace, David Lewis, Lee Tichon, Aaron Brooks, Garfield Wilson, Douglas Chapman, Gerardo Barcala, Tom Butler, Peter Outerbridge, Emily Holmes, Teach Grant, Jason Cermak, Rebecca Field, Everick Golding, Joanne Kelly, Jessica McLeod, Howard Siegel, Juan Riedinger, Josh Salatin, Brian Oerly, James Moses Black, Kerry Cahill, Edward Foy, Charles Jarman, Darren E. Scott, Robin Thomas, Natalie Moon, Kristof Konrad, Andrea Štefančíková, Nelson Wong, Paul Lazenby, Tom Woodruff Jr., Natalie Gibson, J.C. Williams, George Stults, Gracie Dzienny, Catherine Lough Haggquist, Link Baker, Natalie von Rotsburg, Darren Dolynski, Martin Bats Bradford, Judd Lormand, Jaiden Kaine, Richard Holden, Mercè Pons, Jaqueline Fleming, Mary Black, Lyle Brocato, Gonzalo Menendez, Jannette Sepwa, Dylan Schombing, Athena Karkanis, Hilary Jardine, Stephen Lobo, Aleks Paunovic, Callum Seagram Airlie, Stella Allen, Bryan Oh, Nick Parker, Virginia Gardner, Sophina Brown, Devielle Johnson, Lee Majdoub, Todd Thomson, Katie Stuart, Matthew Mandzij, Danny Dworkis, Ryan Jefferson Booth, Sarah Hayward, Shanae Tomasevich, Nneka Croal, Julia Vera, Jennifer Cheon, Demord Dann, Dan Shea, Jessie Fraser, Elfina Luk, Michael Hogan, Ben Cotton, Mark Kelly, Cecile Monteyne, Jade Harlow, Orlando Lucas, Kelly Konno, Simon Ager, Lindsey Broad, Nicole Barré, Sope Aluko, Clayton Chitty, Morgan Roberts, BJ Harrison, David Stuart, Lucy Faust, Michelle Holland, Al Thompson, Jon Michael Davis, Latonya Williams, Dalias Blake, Georgie Daburas, Mike Kimmel, Ben Matheny, Brett Baker, Kyle Mosonyi, Terence Rosemore, Andrea Ware, Stefania Indelicato, Ish Morris, Nevis Unipan, Philip Fornah
  • grizly007

I když se budu sebevíc snažit najít na tomhle něco pozitivního tak se to bohužel nedaří. Naprosto směšná tupá sračka která by si ráda zahrála na první ligu ale je to těžkej televizní odpad. Námět by nebyl špatnej ale pomalý děj příšerní herci a hlavně naprostá nuda to totální zabíjí. Střih je taky děsivej protože tady funguje jako by dvojí čas. Kupříkladu když se něco odehrává na jednom místě tak v reálném čase se ta jiná situace v podstatě pauzne. Příklad? ok takže malý kluk vyleze z cirkusovýho stanu a jde ke kleci, v tom samém reálném čase se někde jinde něco odehrává a jsme tam jako diváci třeba 10minut, následně se střihem dostaneme zpět k chlapci který za těch 10minut neudělal ani krok a trpělivě čeká až bude zase na něj namrdlá kamera. Možná vám to takhle přijde normální ale mě teda rozhodně ne neboť těhle prostřihů se rotujícím způsobem prostřídává asi 5 a pak je to naprostý divný. No nic mrdám to dva díly více se nedá. Vlastně i tohle je celkem slušnej výkon jelikož je to opravdu nekoukatelný.(1.8.2015)

Námět je celkem zajímavý, ale provedení je naprosto strašlivé. Nebýt sympatických postav a zvědavosti jak to bude dál, utnul jsem to už dávno.Na imbecilitu scénáře jsem dost alergický, a tady je ho v míře vrchovaté. Podivné zvraty v ději,nelogické nesmysly, chování postav...někdy vysloveně hrůza. Město terorizují zdivočelá zvířata, a armáda nikde, lidé navzdory nebezpečí nemají ani klacek a chodí temnými uličkami sami...Věznici se všemi dveřmi dokořán vyvraždí cca 6-8 vlků, ačkoliv by je pár lidí s tyčema umlátilo.Několik vojáků s automaty se nechá zmasakrovat pár leopardy. Nikdo nemá v ruce nic, nechává se překvapit, v džungli obklíčeni zvířaty, o kterých už vědí, že útočí na lidi se procházejí jako by se nechumelilo...A to i v pozdějších dílech. Někdy už jsem vysloveně na hrdinu poté, co pronesl větu typu " Jdu se projít," atd. řval VEZMI SI ASPOŇ KUDLU TY HOVADO! nebo ZAVŘI ZA SEBOU TY DVEŘE! O hlavní zápletce, která je šita horkou jehlou nemluvím, to jsem v rámci určité béčkovosti ochoten snést. Tohle všechno mi tak vadilo, že jsem to málem nedokoukal. Zkusím druhou sérii, ale nevím nevím.(30.4.2017)

• honajz2

Vypadalo to docela zajímavě... Zvřatům hráblo, útočí na lidi a jedna skupinka se sanží zjistit, co se děje... Co se z toho ale stalo potom... Ne, to opravdu nestojí za řeč. Naprosto zbytečná rodinná dramata, řeší se tu vztahy a v nějakých dílech se vlastně nic nestalo... Takže se z toho stal další seriál, co dobře začal, ale pak šel rychle dolů. Škoda.(13.6.2017)

Po pilote mierne rozčarovanie. Čakal som hutnejšiu atmosféru so zvieratami, ktoré budú mordovať ľudí ako na bežiacom páse, namiesto toho som dostal (zatiaľ v prvej časti) pár levov, ktorý zaútočili na ľudí spôsobom skok - strih a vy hovno uvidíte. Byť to krvavejšie, priamočiarejšie, mohlo ísť o originálny seriálový animal-thriller aký tu možno ešte nebol. Uvidíme ako to bude pokračovať, ale veľa šancí tomu nedávam. 50%(6.7.2015)

První řada byla zábavná a svěží, neskutečně mě chytla. Bylo to boží do té doby, dokud nezačala druhá polovina druhé řady. Ještě nikdy jsem neviděla tak zprasenej seriál. Pak to byla jedna dlouhá nelogická trapná nuda, která vygradovala úplně mimózním dvoudílným finále, do kterýho narvali největší možný množství klišé a takovejch WTFků, že to snad ani není možný. Billy Burke byl super, Nora jako Chloe taky, ale to nestačí. Kdyby to po první řadě neobnovili, udělali by světu službu. Třetí řadu už fakt nedám, už ten konec druhé byl čiré utrpení.(11.9.2016)

• - Prvé, čo sa Kristen Connolly spýtala producenta po prečítaní scenára, bolo, ako natočia scény s levmi. Šokoval ju odpoveďou, že proste privedú živé levy. (krasomama)

• - Pre tvorcov bolo nanajvýš dôležité, aby zvieratá pôsobili vierohodne. Na pľaci sa vystriedali dve tisícky živých zvierat. (krasomama)