Poté, co detektivka Mare Sheehanová zareaguje na telefonát týkající se zloděje ze sousedství, plní pokyny svého šéfa a pod narůstajícím tlakem komunity znovu oživuje nevyřešený případ pohřešované osoby. Později, zatímco všichni kolem oslavují zasnoubení jejího bývalého manžela Franka, se Mare účastní oslavy legendárního basketbalového vítězství na střední škole a seznámí se s profesorem Richardem, který je ve městě nový. (HBO Europe)

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kate je vyborna vo svojej roli lokalnej detektivky v malomeste s jeho prostymi, drsnymi ludmi jednoduchych radosti a mnozstva starosti. Tazive prostredie a takze zivoty predstavenych su pre mnohych velmi tazivym prostredim. Vyborny otvarak. Silne stvorhviezdie. 85% I ostatni zucastneni herci, od tych najmladsich, detstkych az po nahodne znamosti nevyzeraju na slapnutie do...... Som zvedavy, ci sa bude zivot v meste nasledovne casti, krutit okolo tragedie v poslednych minutach. Zaverecna hudba a obrazy perfektne dokreslili atmosferu. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už jen ty úvodní zašedlé záběry jsou skvěle ponuré. A brzké ranní volání důchodkyně ukazuje, jak se v malém městečku mnozí znají a jak si vidí do oken. A všichni nadávají, jak v Easttownu chcípl pes. Řešit tak cokoliv kriminálního v komunitě plné opravdovosti, žalu, sociálních problémů, plíživé rezignace a bolesti je pro policistku obtížné, což ještě umocní vražda mladé matky. Policie je navíc pod tlakem kvůli neobjasněnému, rok starému, zmizení jiné dívky. Místní bývalé basketbalové hvězdě Kate Winslet dávno není pětadvacet, je svérázná, pije, nadává a sama bojuje s nepřízní osudu. A tahle role pro ni byla další výzvou. Ač tu máme na pilot celkem požehnaně vedlejších postav, za mě je rozjezd sedmidílného seriálu velmi silný. A vůbec nevadí, jak pomalý byl. ()

Radko

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Milo prekvapilo. No milé to rozhodne nie je. Ani nie tak odvrátená strana amerického sna, skôr priliehavé zobrazenie bežného života v malomeste, ktoré nie je žiadnou turistickou, ani inou atrakciou. Rozvrátené vzťahy, spackané životy. Len veľmi opatrné prijímanie nádeje do života, poznačeného mnohými sklamaniami. Drogy ako únik z bolestnej reality prinášajú do životov ďalší zmar a beznádej.  Hviezdna chvíľa športovej minulosti bledne na pozadí rozvrátenia vzťahu medzi bývalými spoluhráčkami. Jedna stratila pred časom dcéru (narkomanku a šľapku), druhá jej zmiznutie vyšetruje, no napriek snahe nedáva nájdeniu žiadnu nádej. Matka zmiznutej obviňuje políciu z nečinnosti, sama trpiaca rakovinou. A sled pohrôm nekončí. V riečisku potoka sa chladne nahá mŕtvola. A Kate Winsletová v titulnej úlohe? Na výbornú! ()

Phietros

Úvodní díl mě ničím nenatchnul, než krimi spíše dobře vykreslené sociální vztahy a negativní Mare. Jediný výrazný moment, který stojí za zmínku byl podfuk na mladou holku od mimina, kterou napálila frajerka jejího bejvaliho a dostala na budku no a ten závěr! Škoda, že se více pozornosti nevěnovalo vyšetřování, ale díky dramatu a podání i tak zajímavé! 60% ()

dO_od

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

// Na rozjezd perfektní. Ponurá krimi s depresivní Kate Winslet, kde se očividně bude klást důraz především na sociální drama, a až pak na ústřední linku s vyšetřováním. V pilotu pak tahle kombinace funguje skvěle především díky nezvykle velkému počtu zajímavých postav s reálnými životními problémy (aniž by to působilo jako úplná výkladní skříň), atmosféru tomu Zobel navíc vlepil parádní, takže teď už jen čekat, jestli to udrží nastavenou laťku i dál. Winslet je tady každopádně fakt výborná. 9/10 ()