Když je Mare donucena dát od případu ruce pryč, Colin vyšetřuje místního kněze kvůli nejasným okolnostem, které vedly k jeho přeložení na farnost. Mezitím anonymní telefonát dává Dawn naději, že je Katie možná stále naživu. (HBO Europe)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nucená dovolená startuje. Dawn má další naději v případě rok zmizelé dcery. Objevují se kostlivci z minulosti, postavy vypouští další střípky do skládačky a mezitím se ztratí další dívka. A vyšetřovatelé přeci jenom najdou mezi nimi pojítko (potřeba vydělat si trochu víc peněz), ač náčelník před médii tvrdí, že trojice případů spolu nesouvisí. Návštěva bývalé přítelkyně dcery úžasná, respektive znovu dojde na jízlivý humor Mare a její matky. Právě tyhle prvky situační komedie je třeba vyzdvihnout. Už jsme zároveň definitivně pronikli do komplikovanějšího soukromí hlavní hrdinky, detaily tvůrci vypustili pozvolna a nenásilně. Karty jsou rozdané velmi slušně, ovšem skvělé dialogy a uvěřitelně vykreslenou atmosféru maloměsta sráží místy už moc ucourané tempo a odbočky k vedlejším postavám. Proto výjimečně ty tři hvězdy. ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po minulém dílu jsem se musela trochu vyhecovat, abych tento zapla a dala mu šanci. Drama okolo dětí, to nebylo právě to, co jsem v tomto seriálu očekávala a chtěla. Ale přiznávám, že mě to zase chytlo. SPOILER Mare udělala s těma drogama blbost, ale po tom flashbacku do minulosti se vůbec nedivím, že nechce jí nechce malýho dát. Ať je čistá jak dlouho chce. ()