Během nařízených terapeutických sezení se Mare svěřuje s tím, že její rodinu sužovaly psychické problémy. Mezitím se Lori snaží přijít na kloub synovu výbuchu ve škole a později se Mare setkává s člověkem, který jí pomůže najít možnou souvislost mezi jejími třemi případy. (HBO Europe)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I když snaha uchopit víc žánrů trvá (a chápu, že o „vztahovku“ ne každý stojí), nicméně tvůrci klidně na čas odhodí případ zmizelých dívek na vedlejší kolej a detailněji se věnují osobním problémům hlavní protagonistky a její rodiny. Dál se nicméně netlačí na pilu, navíc tu máme jeden z vrcholů série. Otec se synkem mají tajemství, staré rány u terapeutky ze sebe sype také Mare. Přijde i kouzelný moment ze smutečního setkání u sousedů (matka Helen válí, úsměvné prvky jsou většinou spojené s ní). Vyšetřovatelé mají shodu u podezřelých dodávek i adresy majitelů. Finále silné. Zamlouvá se mi, že děj je uchopený tak, že divák je téměř vždy o krok před policií. Má tak určitá očekávání, která mu ale tvůrci (místy) zajímavě vyvrátí. ()

cjmafia

Někteří uživatelé by si měly uvědomit, že tohle není diskuze k epizodě a slovíčko spoiler by neškodilo!!! ()

Qitek

Tak jak jsem doteď "držel" spíš kvůli ženě a každej díl si spíš odbyl (nutno podotknout že Winsletka opravdu válí) jako povinnou "detektivku" s "áčkovou hvězdou" (nikdo mi nevrátí ztracený čas u té kokotiny s botoxovou Kidmankou a Grantem - nevím jak se ta nudnost jmenovala), tak tenhle mě v závěru docela vyrazil dech. Nazhle ()

kumite

Více drama než thriller, ale totální pecka !! Od prvního dílu to zatím tak nějak až fyzicky i psychicky nepříjemně graduje, opravdu neskutečné. Tohle zavání jedním ze seriálů roku. Snad to ten blížící se závěr nějak nezabije. ()

Kokos

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

SPOILERS WARNING! Tady půjdu asi trochu proti proudu. Jak jsem byl u prvního dílu nadšený, tak teď mi přijde, že se to rozplizlo do typické vztahovky a ztratilo to tah na branku. Navíc "chemii" mezi ní a parťákem jsem nevěřil ani na chvilku.  Taky mě provokovalo, že to tam prostě museli dát, přitom to bylo jen pro vykreslení/přiblížení charakteru, kterého nám má být vzápětí líto. Winslet samozřejmě přesná už od začátku, tam bez výhrad. ()