Během nařízených terapeutických sezení se Mare svěřuje s tím, že její rodinu sužovaly psychické problémy. Mezitím se Lori snaží přijít na kloub synovu výbuchu ve škole a později se Mare setkává s člověkem, který jí pomůže najít možnou souvislost mezi jejími třemi případy. (HBO Europe)

castor

I když snaha uchopit víc žánrů trvá (a chápu, že o „vztahovku“ ne každý stojí), nicméně tvůrci klidně na čas odhodí případ zmizelých dívek na vedlejší kolej a detailněji se věnují osobním problémům hlavní protagonistky a její rodiny. Dál se nicméně netlačí na pilu, navíc tu máme jeden z vrcholů série. Otec se synkem mají tajemství, staré rány u terapeutky ze sebe sype také Mare. Přijde i kouzelný moment ze smutečního setkání u sousedů (matka Helen válí, úsměvné prvky jsou většinou spojené s ní). Vyšetřovatelé mají shodu u podezřelých dodávek i adresy majitelů. Finále silné. Zamlouvá se mi, že děj je uchopený tak, že divák je téměř vždy o krok před policií. Má tak určitá očekávání, která mu ale tvůrci (místy) zajímavě vyvrátí. ()

Anderton

Zatiaľ najlepší diel, pretože... ide o diel najnapínavejší s úžasným finále, čaká nás niekoľko dôležitých informácií, vzťahy medzi postavami kulminujú a predovšetkým má divák dojem, že tu nie je ani minúta navyše, čo je aj pri tých najlepších seriáloch občas problém, samozrejme aj vrátane Mare of Easttown. Len nie v Illusions. Prípad je viac menej vyriešený, ale všetky dieliky puzzle stále nie sú na svojom mieste a seriál nie je postavený len na ústrednej záhade. ()

Frajer42

Značná část stopáže má skoro až uspávací tempo. Řeší se všemožné vztahové píčoviny, které jsou většině diváků v ten moment úplně u prdele a docení je až ve spojení s naprosto nečekaným, šokujícím a kule rvoucím závěrem, které mě nechalo úplně bez dechu civět na závěrečné titulky. Toto se mi minimálně v rámci seriálu pěkně dlouho nestalo. Naopak, ta humorná část je tam z mého pohledu možná až trošku překážející. Budu se opakovat, ale musím znovu pochválit, jak úžasně jsou jednotlivé postavy napsány a každá z nich má pochybné tajemství, které vás nutí spekulovat nad spoustou možných scénářů a okruh podezřelých se v mých očích nezastavitelně rozrůstá. [84 %] ()

cjmafia

Někteří uživatelé by si měly uvědomit, že tohle není diskuze k epizodě a slovíčko spoiler by neškodilo!!! ()

Martrix

Chtěl jsem dokázat něco velkého.     No, víš...dělání velkých věcí se dost přeceňuje. Protože lidi je pak od tebe očekávají pokaždé. Vůbec nechápou, že jsi v prdeli stejně tak, jako oni. ()

Qitek

Tak jak jsem doteď "držel" spíš kvůli ženě a každej díl si spíš odbyl (nutno podotknout že Winsletka opravdu válí) jako povinnou "detektivku" s "áčkovou hvězdou" (nikdo mi nevrátí ztracený čas u té kokotiny s botoxovou Kidmankou a Grantem - nevím jak se ta nudnost jmenovala), tak tenhle mě v závěru docela vyrazil dech. Nazhle ()

kumite

Více drama než thriller, ale totální pecka !! Od prvního dílu to zatím tak nějak až fyzicky i psychicky nepříjemně graduje, opravdu neskutečné. Tohle zavání jedním ze seriálů roku. Snad to ten blížící se závěr nějak nezabije. ()

Franc1s

Velice vydařený díl! Spoiler ☠️ Vtipné chvilky mezi Mare a její matkou nemají chybu.. Zvědavý jsem co vymýšlí ten mladej,kdyz pálí deníky..No a samozřejmě napínavé, drsné a smutné finále...To jsem byl zarezanej v gauči jak dlouho ne...Zabela je škoda,byl super postava.😥 ()