Swannie

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Záver, ktorého som sa obávala, no ktorý napokon dopadol tak, ako sa patrí. Žiadna americká krimi megalománia, akcia ani gýč. Prosto len silná, hlboká a komplikovaná sociálna dráma postavená na rodinných vzťahoch. Perfektná Kate Winslet, no poklonu by som rada zložila aj Julianne Nicholson a Jean Smart. Milujem. Možno tam bolo pár malých nedokonalých detailov v deji, ale to sa dá prežiť. The Undoing sa môže ísť zahrabať. ()

Chrustyn

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jako celek je seriál na krásné 4*, protože ne vše zde funguje na 100% ale po dokoukani všech dílů jsem se rozhodl zvlášť ohodnotit závěrečný díl, protože se vše krásně uzavře a závěrečný díl tak je nejen parádní tečkou silného průběhu, ale hlavně neuvěřitelně emocionální nálož, kterou jsem dlouho nezažil a pokud by podobně silné byly všechny díly, byl by to jeden z mimořádných seriálů. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak se nám to celé uzavírá. Vnímáme, že morální či citové potíže mladých mají nemalé kořeny v selhávání jejich rodičů. I Mare to tak vnímá. Prvních pár minut silných, finále každopádně není o americké velkohubé akci, ale o postupném „uzavírání“ komplikovaných sociálních vazeb. A určitě se dalo ze všeho toho usmiřování, objímání u rodinného stolu nebo kázání napraveného kněze ukrojit. Prostě těch ingrediencí bylo příliš a často se navzájem přebíjely. A je tu závěr, ve kterém mi prostě chyběl nějaký pověstný vrchol. Ale celkově pochopitelně spokojenost. Velká!! ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Takže tie zvraty ešte prišli, ako sa dalo čakať. Ten prvý sa dal očakávať, avšak ten druhý už menej, skôr by som povedal, že vôbec nie. Dôležité je, že skvele dopĺňa túto mozaiku venovanú rodičovstve a rodine a vďaka rozhodnutiu Mare dostáva vyriešenie prípadu aj psychologickú hĺbku. Išlo však o riešenie, ktoré Mare pomôže vyrovnať sa s vlastným osudom? ()

Lockeroom

Jeden z nejlepších seriálů z poslední doby. Herecký výkon Kate Winslet tomu kraloval, musím přiznat, že mě mile překvapila. Ten poslední díl byl na závěr trochu moc selanka, polepšený kněz kázal a poučoval, všichni se smířili, Mare se srovnala s minulostí, mohlo tam zůstat víc temnoty. Ale jinak to hodnotím velice kladně. ()