Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se její vyšetřování zvrtne, Mare se konečně pokusí jít dál. (HBO Europe)

Recenze (17)

BadassX odpad!

všechny recenze uživatele

Spoilery!!!  Jo jo, takhle to přesně v životě chodí. Vrahum se říká zlato a za nevěru manžela a vše s tím spojené může polda. Odbouchnout bráchu, který mi vlastně pomáhal z totálních sraček, je samozřejmě morální, když jde o vrahounského synka. On vlastně nechtěl tu zbraň natáhnout (tahle se musí, jinak nevystřelí) dokonce jí asi omylem natáhl dvakrát a pak při vší té panice, kdy je strnulý hrůzou co to vlastně provedl, odveze zbraň zpět a nezavolá o pomoc záchranku nebo policajty ale úklidovou četu. Vždyť to byla jen matka od malého dítěte (to věděl určitě) a nakonec i od jeho nevlastního bráchy, který až se po čase dozví, že vinen smrtí jeho mámy je ten pán za kterým jezdí na návštěvy, určitě mu hned odpustí, přesně dle emerického etického kodexu posledních let…. ()

Swannie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záver, ktorého som sa obávala, no ktorý napokon dopadol tak, ako sa patrí. Žiadna americká krimi megalománia, akcia ani gýč. Prosto len silná, hlboká a komplikovaná sociálna dráma postavená na rodinných vzťahoch. Perfektná Kate Winslet, no poklonu by som rada zložila aj Julianne Nicholson a Jean Smart. Milujem. Možno tam bolo pár malých nedokonalých detailov v deji, ale to sa dá prežiť. The Undoing sa môže ísť zahrabať. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se nám to celé uzavírá. Vnímáme, že morální či citové potíže mladých mají nemalé kořeny v selhávání jejich rodičů. I Mare to tak vnímá. Prvních pár minut silných, finále každopádně není o americké velkohubé akci, ale o postupném „uzavírání“ komplikovaných sociálních vazeb. A určitě se dalo ze všeho toho usmiřování, objímání u rodinného stolu nebo kázání napraveného kněze ukrojit. Prostě těch ingrediencí bylo příliš a často se navzájem přebíjely. A je tu závěr, ve kterém mi prostě chyběl nějaký pověstný vrchol. Ale celkově pochopitelně spokojenost. Velká!! ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako celek je seriál na krásné 4*, protože ne vše zde funguje na 100% ale po dokoukani všech dílů jsem se rozhodl zvlášť ohodnotit závěrečný díl, protože se vše krásně uzavře a závěrečný díl tak je nejen parádní tečkou silného průběhu, ale hlavně neuvěřitelná emocionální nálož, kterou jsem dlouho nezažil a pokud by podobně silné byly všechny díly, byl by to jeden z mimořádných seriálů. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže tie zvraty ešte prišli, ako sa dalo čakať. Ten prvý sa dal očakávať, avšak ten druhý už menej, skôr by som povedal, že vôbec nie. Dôležité je, že skvele dopĺňa túto mozaiku venovanú rodičovstve a rodine a vďaka rozhodnutiu Mare dostáva vyriešenie prípadu aj psychologickú hĺbku. Išlo však o riešenie, ktoré Mare pomôže vyrovnať sa s vlastným osudom? ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama