Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se její vyšetřování zvrtne, Mare se konečně pokusí jít dál. (HBO Europe)

Recenze (20)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se nám to celé uzavírá. Vnímáme, že morální či citové potíže mladých mají nemalé kořeny v selhávání jejich rodičů. I Mare to tak vnímá. Prvních pár minut silných, finále každopádně není o americké velkohubé akci, ale o postupném „uzavírání“ komplikovaných sociálních vazeb. A určitě se dalo ze všeho toho usmiřování, objímání u rodinného stolu nebo kázání napraveného kněze ukrojit. Prostě těch ingrediencí bylo příliš a často se navzájem přebíjely. A je tu závěr, ve kterém mi prostě chyběl nějaký pověstný vrchol. Ale celkově pochopitelně spokojenost. Velká!! ()

Swannie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záver, ktorého som sa obávala, no ktorý napokon dopadol tak, ako sa patrí. Žiadna americká krimi megalománia, akcia ani gýč. Prosto len silná, hlboká a komplikovaná sociálna dráma postavená na rodinných vzťahoch. Perfektná Kate Winslet, no poklonu by som rada zložila aj Julianne Nicholson a Jean Smart. Milujem. Možno tam bolo pár malých nedokonalých detailov v deji, ale to sa dá prežiť. The Undoing sa môže ísť zahrabať. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže tie zvraty ešte prišli, ako sa dalo čakať. Ten prvý sa dal očakávať, avšak ten druhý už menej, skôr by som povedal, že vôbec nie. Dôležité je, že skvele dopĺňa túto mozaiku venovanú rodičovstve a rodine a vďaka rozhodnutiu Mare dostáva vyriešenie prípadu aj psychologickú hĺbku. Išlo však o riešenie, ktoré Mare pomôže vyrovnať sa s vlastným osudom? ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako celek je seriál na krásné 4*, protože ne vše zde funguje na 100% ale po dokoukani všech dílů jsem se rozhodl zvlášť ohodnotit závěrečný díl, protože se vše krásně uzavře a závěrečný díl tak je nejen parádní tečkou silného průběhu, ale hlavně neuvěřitelná emocionální nálož, kterou jsem dlouho nezažil a pokud by podobně silné byly všechny díly, byl by to jeden z mimořádných seriálů. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po předchozí epizodě si člověk říká ... je konec, případ vyřešen, co dál nám chtějí tvůrci v té další ukázat? Buďte v klidu, nejde o zbytečnou natahovanou. Pořád je co řešit. Navíc právě teď je prostor ukázat, že nešlo o to odhalit, jak strašné místo Easttown je, nebo jak moc je život jeho obyvatel tvrdý. Mozaika je doskládána. A ta temná deka je v závěru stržena. Dokonce zasvítí slunce a Mare se usměje, protože na konci všech tunelů je světlo. Konec jak má být. Skvělý počin. Více podobných ženských hrdinek. Mám pocit, že od Pádu jsem takto silnou postavu/ženu detektiva, v seriálu neviděl. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama