Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zatímco se Armond pokouší napravit škody, Belinda se snaží přesměrovat Tanyinu pozornost na svůj obchodní návrh. Paula je z Mossbacherových stále více rozčarovaná. Odstrčená Rachel začíná pochybovat o své budoucnosti. Nicole vyčítá Markovi, že před Quinnem vypral jejich špinavé prádlo. (HBO Europe)

Recenze (7)

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda, kde už humorných scén alá Účastníci zájezdu tolik není, ale je tu více drama, což jak píšou kolegové pode mnou, seriálu sluší, a je velice ubíjející zjistit, že se jedná už o předposlední epizodu. Dočkali jsme se napadení v hotelovém pokoji, poslední scéna dílu má grády a tak trochu naznačuje, o čem bude řeč ve finální epizodě. ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Rachel je šedivá so svojho detinského manžela aj jeho excentrickej matky. Nicol sa dotkla Markova úprimnosť. Tanya už má Belindu úplne na háku lebo si našla novú životnú lásku. Prevedenie: Chlapec čo toto napísal musí mať evidentne problém s niektorými spoločenskými vrstvami a rozmach spoločnosti vykreslil v tomto šesťdielnom diele. Normálne že do tej rakvy v lietadle by som po tejto časti hodil asi každého. Neskutočne ma všetci serú. Seriál ale graduje a prvý raz musím priznať, že sa teším na ďalšiu časť a musím sa tiež priznať, že som rád, že bude posledná. 60% ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci seriálu mě ani popáté nezklamali a vidím to tak, že by museli provést strašlivou prasárnu, abych byl ve finále nespokojen. Tentokrát mě ti kujóni zaskočili naprosto nepřipraveného, když do děje zařadili první, a předpokládám že i poslední akční scénu. Tím mě totálně vykolejili a jasně si tak řekli o pátou hvězdičku, o níž jsem do té chvíle nebyl přesvědčen. Už se velmi těším, jakým způsobem bude tento počin uzavřen a zároveň mě mrzí, že se budu muset rozloučit se všemi figurkami, které se v hotelu vyskytovaly. ()

molcan2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásna a hlboká epizóda, ktorá skúma psychologické spodné vrstvy väčšiny postáv, s veľmi dobrým zmysluplným herectvom a množstvom skrytých posolstiev. Zatiaľ je to viac charakterová štúdia ako čistá dráma a to je osviežujúce. Pomalý vývoj, nádherné scenérie a hlboké zamyslenie. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Keď Armand (Murray Bartlett) pri večeri zdieľa svoje znechutenie s hosťami a nazýva ich požieračmi lotosu, cituje Tennysonovu báseň "Požierači lotosu": "Nenávistné je tmavomodré nebo, klenuté nad tmavomodrým morom. Smrť je koniec života; ach, prečo by mal byť život samá práca?" (molcan2)

Reklama

Reklama