Zatímco se Armond pokouší napravit škody, Belinda se snaží přesměrovat Tanyinu pozornost na svůj obchodní návrh. Paula je z Mossbacherových stále více rozčarovaná. Odstrčená Rachel začíná pochybovat o své budoucnosti. Nicole vyčítá Markovi, že před Quinnem vypral jejich špinavé prádlo. (HBO Europe)

oasismanik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Miniséria prechádza plynulo od mierneho humoru k takmer žiadnemu humoru a musím povedať, že táto rovina tomu sedí o dosť viac, škoda, že sa to tak sľubne rozbieha až ako sa blížime ku koncu. Opäť jasných 5. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrci seriálu mě ani popáté nezklamali a vidím to tak, že by museli provést strašlivou prasárnu, abych byl ve finále nespokojen. Tentokrát mě ti kujóni zaskočili naprosto nepřipraveného, když do děje zařadili první, a předpokládám že i poslední akční scénu. Tím mě totálně vykolejili a jasně si tak řekli o pátou hvězdičku, o níž jsem do té chvíle nebyl přesvědčen. Už se velmi těším, jakým způsobem bude tento počin uzavřen a zároveň mě mrzí, že se budu muset rozloučit se všemi figurkami, které se v hotelu vyskytovaly. ()