Reklama

Reklama

Nu zi tai quan qun ying hui

  • Hongkong 女子跆拳群英會 (více)

Obsahy(1)

Nan Kung (James Tien) vyučuje bojové umění taekwondo a je vyzván na souboj korejským mistrem Shenem (Ji Han Jae). Na cestě do Koreje se setkává a spřátelí se studentem taekwondo Fanem (Carter Wong), avšak netuší, že Fan je žákem samotného Shena. Nan se rovněž zamiluje do mladé studentky taekwondo Ming, která je nejen studentkou, ale i dcerou obávaného Shena. (Epistemolog)

(více)

Recenze (2)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Špičková 70.ková peckovačka, která předvádí nonstop karate-kungfu-taekwondo akci. Děj je tuctový, vše se odehrává ve školách bojových umění. Namakaní mafiáni drtí jednu školu po druhé. Vše spěje k závěrečnému zúčtování James Tien + Carter Wong vs asi 10 martial arts mašin. Než k tomu dojde, tak ale uvidíme obrovské množství soubojů, milostnou zápletku, výuku ve školách, dívčí školy, dívčí kozy, dívčí souboje, několik hodných mistrů atd. Nejde o žádnou "otloukanou" ve stylu SBček, ale hodně kontaktní mlatu. Dost to připomíná japonskou tvorbu té doby. Řežba od začátku do konce, parádní postavy, dobré herecké výkony, málo známý film Johna Woo ... evidentní talent hned od rané tvorby. Super!!! ()

Brain-D 

všechny recenze uživatele

John Woo je bůh čínských filmů, asi nenajdeme režiséra, který by skvěle zvládal tak dobře akční střílečky jak filmy s bojovou tématikou. Hrozna řežba. 80% ()

Reklama

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama