poster

Agenti z podsvětí (TV film)

 • Kanada

  Once a Thief

 • slovenský

  Zlodej zostane zlodejom

Akční

Kanada, 1996, 92 min

Režie:

John Woo

Kamera:

Bill Wong

Hudba:

Amin Bhatia

Producenti:

Wendy Grean

Střih:

David Wu

Kostýmy:

Donna Wong
(další profese)
 • movie
  ***

  Takhle vypadá televizní Woo...Nic moc!(6.8.2002)

 • Lacike
  ***

  Ako pilot k televiznemu serialu to vyzera fantasticky a presne tak k tomu treba pristupovat. Samotny serial ma uz sice nebavil a po par dieloch som to zabalil, ale kedze pilot v pohode funguje aj ako samostatny film, tak to nevadi. Mne sa toto paci viac ako dalsi tv projekt Johna Woo: film BlackJack, ktory sice ma lepsie natocene akcne sceny, ale zapletka ma v ňom vôbec nebavila. Tento pilot ma skvelu zapletku, ktora perfektne funguje (proste variacia na Wooovu HK klasiku Once A Thief ) a aj akcne sceny su solidne. A nesmiem zabudnut na skvele herecke obsadenie (Ivan Sergei, Nicholas Lea a Michael Wong). Proste spokojnost. 6/10.(25.12.2011)

 • okkac
  **

  Oproti druhému TV filmu John Woo Blackjacku, je tohle slabší. Chybí tu někdo jako Lundgren a více akčních scén, kterých je zde poskromnu. Navíc rozdíl mezi kinofilmem a filmem pro TV byl v té době, hlavně co se týče obrazu, markantní. A originálním Once A Thief s Chow-Yun Fatem se to inspiuje jen velmi volně a o tom, jak je o dost lepší, se ani zmiňovat nebudu. 4/10(27.3.2010)

 • choze
  *

  V druhé polovině 90. let si John Woo kdovíproč dvakrát zadal s kanadskou televizí, kde se pokusil vytúrovat na koukatelnější úroveň nejprve tenhle televizní akčňák, který až dodatečně inspiroval seriál produkovaný Wooem a o dva roky později ještě regulérní seriálový pilot BLACKJACK s Dolphem Lundgrenem. Spíš než ve formě (která je mnohem patrnější v BLACKJACKOVI) je tu Woo cítit ve vykrádání svého staršího filmu ZLODĚJI. Naprosto zbytečný počin.(6.7.2008)

 • tron
  *

  John, vy sa raz dostanete do pekla (za také mrhanie akčným talentom).(8.11.2004)

 • - Natáčení probíhalo v Hong Kongu. (Terva)