Reklama

Reklama

Agenti z podsvětí

(TV film)
  • Kanada Once a Thief (více)

Obsahy(1)

Zastaví se, jen aby si dobili. Li Ann a Mac Ramsey byli vybráni mocným hongkongským mafiánem, aby se stali dokonalými agenty pro zvlášť nebezpečné mise. Dostane se jim výcviku s jeho vlastním synem Michaelem a stanou se členy "rodiny". Li Ann si dokonce má vzít Michaela - jenže ona a Mac se už dlouho tajně milují. nezbývá jim tedy, než utéct. Za to je však čeká trest a jejich romance se tak promění v divokou akci plnou nebezpečí a intrik! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

choze 

všechny recenze uživatele

V druhé polovině 90. let si John Woo kdovíproč dvakrát zadal s kanadskou televizí, kde se pokusil vytúrovat na koukatelnější úroveň nejprve tenhle televizní akčňák, který až dodatečně inspiroval seriál produkovaný Wooem a o dva roky později ještě regulérní seriálový pilot BLACKJACK s Dolphem Lundgrenem. Spíš než ve formě (která je mnohem patrnější v BLACKJACKOVI) je tu Woo cítit ve vykrádání svého staršího filmu ZLODĚJI. Naprosto zbytečný počin. ()

Reklama

okkac 

všechny recenze uživatele

Oproti druhému TV filmu John Woo Blackjacku, je tohle slabší. Chybí tu někdo jako Lundgren a více akčních scén, kterých je zde poskromnu. Navíc rozdíl mezi kinofilmem a filmem pro TV byl v té době, hlavně co se týče obrazu, markantní. A originálním Once A Thief s Chow-Yun Fatem se to inspiuje jen velmi volně a o tom, jak je o dost lepší, se ani zmiňovat nebudu. 4/10 ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Ako pilot k televiznemu serialu to vyzera fantasticky a presne tak k tomu treba pristupovat. Samotny serial ma uz sice nebavil a po par dieloch som to zabalil, ale kedze pilot v pohode funguje aj ako samostatny film, tak to nevadi. Mne sa toto paci viac ako dalsi tv projekt Johna Woo: film BlackJack, ktory sice ma lepsie natocene akcne sceny, ale zapletka ma v ňom vôbec nebavila. Tento pilot ma skvelu zapletku, ktora perfektne funguje (proste variacia na Wooovu HK klasiku Once A Thief ) a aj akcne sceny su solidne. A nesmiem zabudnut na skvele herecke obsadenie (Ivan Sergei, Nicholas Lea a Michael Wong). Proste spokojnost. 6/10. ()

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Hong Kongu. (Terva)

Reklama

Reklama