DOTA: Dračí krev - 2. kniha (2022) (série)

Fialová hodina (S02E07)

(epizoda)
  • USA The Violet Hour

Povstane nový vládce a Davion odhalí podvod. Lina jde s pravdou ven. Fymryn trápí pocit viny, démon a slib. Velká síla, která všechno ze skrytu ovládá, vyjde na světlo. (Netflix)

Milano33

Upozornenie na veľmi závažné spoilery! Tak dianie v tejto epizóde ma úplne položilo na kolená, som v koncoch. Každé jedno rozhodnutie má svoje následky, nič sa nedeje len tak náhodne. Invoker sa snaží zavŕšiť znovuzrodenie bohyne Mesiaca Mene, ktorá prežíva vo Fymryn, čoby jej reinkarnácii. Fymryn je tiež súdené zabiť Selemene, miesto toho však ušetrí jej život a k tomu ešte nechtiac obnoví i jej predošlú moc. Lina sa otvorene priznáva k svojej zrade, keďže nedokáže naďalej žiť s tým, že by Davionovi klamala. Jej emócie, vášeň a temperament ju zradia aj na druhýkrát, čo sa jej žiaľ tentokrát stalo aj osudným. Strašná škoda, že naša dračia dcéra nás opúšťa takýmto tragickým a šokujúcim spôsobom. Na chvíľu sa mi zastavilo srdce, keď som ju po prvýkrát uzrel nehybne sedieť na cisárskom trónu. Zostalo po nej prázdne miesto. ()