Wednesday vyhodí ze školy kvůli nádherně krutému vtípku, a tak ji její rodiče zapíšou na Akademii Nevermore, kde se do sebe kdysi zamilovali. (Netflix)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna copatá rebelka a na platformě Netflix si mnou ruce. Sonnenfeldův (hlavně zaoceánský) fenomén z první poloviny 90. let s kouzelnými rodiči Raúlem Juliou a Anjelicou Huston i ďábelskou dcerkou Christinou Ricci mě pokaždé pobaví, seriálová Wednesday se chce zalíbit všem. Dospívajícím i jejich rodičům. A právě všechny ty středoškolské sváry, záhady i trable dospívání (zatím) úplně nestrhnou. Dravé piraně fajn, nicméně podobných překvápek to chtělo víc. ()

darkrobyk

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sabrina se mi zatím jeví jako lepší volba, ale zklamaný nejsem. Pečlivý vizuál, na jaký už si zmlsaný divák zvyknul, strašidelná hudba a solidní herecké obsazení. Zeta-Jonesová ok, ale Hustonová byla o trochu lepší....třeba se ještě předvede. Sympatie míří ke Gwendoline. Suchý a bizarní humor je fajn, kéž by byl ještě více přetaven do činů, tak jako tomu bylo s piraňami. - ...parní gilotinu, aby šlo stínání hlav panenek rychleji...- ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodne ma najviac na pilote seriálu z dobre známeho vesmíru bavili Wednesdayine hlášky. Asi budú v tejto kadencii pokračovať naprieč celou sériou. Už menej ma bavil svet, do ktorého je príbeh jej školských rokov zasadený. Rozohráva sa tu väčšia fantasy zápletka v štýle Harryho Pottera a či som zrovna na to v prípade Addamsovcov pripravený, si nie som istý. Burtona príliš necítiť, snáď až na vizáž hlavnej postavy a interiér jej izby. ()

MoiJe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popravde trochu sklamanie. Ortega je pekná a gloomy pohľad jej svedčí, ale jej hlášky vyznevajú strašne naplocho. Neviem, či je to ňou alebo scenárom či strihom, ale celkom dosť ma to irituje. Spolubývajúca je nudná. Chlapci nie sú vizuálne zaujímaví. A v celej epizóde okrem scén v kaviarni vlastne nič extra hlavná postava neurobila, len sa tvárila, že je nad vecou, čo dnes robí polka stredoškolákov. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Každému s IQ vyšším ako má splachovacie WC bolo jasné že seriál o mladej sebavedomej pubertiačke ktorú hrá 20 ročná osoba, ktorá by ešte pred dvadsiatimi rokmi aj na 20 vyzerala a nie na 12, muselo byť zrejme že Netflix Brainwashington Capitals pochopiteľne v príbehu zobrazí bububu šikanu, bububu bielych tupých chlapcov, sebavedomú klitorisáčku a akosi tam zakomponuje aj rasizmus. Pochopiteľne Stredu na ostrove Robinsona porazí aristrokat, ktorý je úplne nečakane cukrovinka Čierny Princ a samozrejme že má klitoris. V takmer každej kaviarni ktorú navštívite sa to len tak hemží obsluhou, ktorú tvoria mladí chlapci a nie dievčatá. Tie samozrejme ako prvé zamestnanie či brigádu robia kuriérov či rozvážajú pizzu :-D :-D.  Síce môj tip že nejakým zázrakom sa Streda dostane na nejakú katolícku školu aby rúcali predsudky aj v tomto smere (a naozaj, verte neverte, s týmto nemá Fycco naozaj nič) nakoniec to tak nie je, ale bububu náboženský fanatici sa nakoniec predsa len spomenú. A keď sa ako totálny liberálny prikokoti cítili už aj scénaristi, tak Strede aspoň vo veku 6 rokov dokázala ublížit skupinka organizovaných 547 chhlapcov, tam už dostatok sily aby ich premohla nenašla :-D :-D...aký to paradox v porovnaní s reálnym svetom. Ako fikcia celkom dobré, ale najlepšie to celé podčiarkol asi výber Goméza, takto ešte 125 kilovým americkým 16 ročným vorvaňkám potrebovali naznačiť že sa na svete nájde aspoň jedna ľudská bytosť odpornejšia ako oni samé...sklamanie na celej čiare, ale vizuálne pekné a ako to v poslednom čase býva sprevádzané skvelou hudbou. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příjemně hravé, podvratné, plné různorodých osobností a s úchvatnou hlavní hrdinkou. Stále však pouze jednoduchý rozjezd bez větších fanfár, s klasickou šablonovitou představovačkou a úděsným naznačením milostného trojúhelníku. ()

drackula

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na začiatok dobré. Nebolo to - negáciami - tak prepálené ako pôvodný seriál, ale nestratilo to svoje čaro. Herecky je to zatiaľ luxus. Či už Jenna Orteda, Zeta-Jones alebo Gwendoline Christie. Prvé dojmy mi pripomínajú Sabrinu, takže som zvedavý, ako sa to bude vyvíjať. 70% Netflix ()

BROKEN_

Tim Burton is back! Nebudu lhát, odjakživa se mi líbila Burtona tvorba. Jeho styl, estetika, vizuální stránka, jeho... podivnost mě vždycky přitahovala a Wednesday díky tomu vypadá úžasně. Jenna Ortega je vynikající a stává se jednou z nejtalentovanějších hereček současnosti. Elfmanova hudba je typická k jeho spolupráci s Burtonem. Humor mě strašně baví a těším se na zbytek epizod. Vypadá to po úvodním dílu velmi nadějně. :-) ()

Sany33

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Wednesday Addams je problémové dievča, ktoré už vyrazili so šiestich škôl a tak sa dostáva do Akadémie Nevermore ktorú navštevujú zaujímavé deti. V okolí sa ale deje niečo záhadné a lesmi sa potuluje vrah. Prevedenie: Tých imbecilov, ktorý sa podieľali na českej lokalizácií k tomuto seriálu by som dal zbičovať. Nevermore - NikdyVíce? Vážne? Potom prečo aj Wednesday nevolajú Streda? Kde je kurva tá hranica v tom českom debilnom dabingu? To ale stále nie je tá najiritujúcejšia vec. najviac ma mrzí iba veľmi chabý Burtonov rukopis, neviem či ho Netflix drži za gule alebo len už má jednoducho na háku ale je to chabé. Miestami zábavná teenege zlátanina, ktorú nad vodou priemerna drží iba dokonalá Ortega. A k tomu kastingu na Gomeza sa radšej nebudem ani vyjadrovať - grcám žlč.  65% ()

vydumnica

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na Wednesday som bola celkom zvedavá. V detstve som sledovala Addamsovcov, ale možno to je trochu problém, asi je lepšie Wednesday brať ako Wednesday, samostatnú kapitolu. Zatiaľ váham, pretože mi tu jedna vec neskutočne vadí. Gomez Addams!!! PREČO prepánajána?!! MAXIMÁLNE NEŠŤASTNÁ VOĽBA herca. To si ani neviem predstaviť, že by to mohol byť Gomez a neverím, že on a Morticia sa niekedy do seba zamilovali - to je ako PARÓDIA na nich dvoch. Hrozné. Obsadenie Jenny Ortega ok, potešila aj Christina Ricci. Niektoré hlášky boli ozaj vydarené, najvtipnejšie bolo to Milwaukee. ()

molcan2

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednou vetou: Vylúčenú teraz rodičia prinútili zapísať ju na inú školu, dúfajúc, že bude dodržiavať všetky pravidlá, ale ona nie je úplne v súlade s nimi, je viac oddaná temnému vzdoru, má plán na útek, ktorý sa nedá vyformovať, ale škola Nevermore tento samotársky typ učila už predtým a riaditeľka pozná krivých a nelineárnych, takže ju pozorujú a sledujú, zatiaľ čo ona spriada plány a spolčuje sa, hoci začala mať vidiny, ak máte radi gotický folklór vyčarované a vytvorené bytosti môžu zanechať vo vás celkom povznesený pocit. ()

Mackoun

Raději jsem od toho moc nečekal, ale Burtonovo zmrtvýchvstání se zdá být zdařilou událostí a těžko se mi po první epizodě vstávalo od TV, aniž bych nepropadl binge-watchingu. Uvidíme, co přijde dál, ale neočekávám žádné větší výkyvy k horšímu. Po delší době nový ucelený fantasy svět à la Harry Potter a škola v Bradavicích, ikdyž v mnohem kompaktnějším měřítku. ()

Matli

Tim Burton je prostě bůh. Kdo jiný by tuto rodinku vzkřísil a přivedl k dokonalosti než on. A Wednesday, ta je úžasná, ten herecký vykon, to líčení, to záběrování, vše je tak sexy, tak creepy, tak krásně natočený. Možná tam jsou nějaké scenáristické mušky, ale to se casem určitě vychytá. Paráda! ()