Wednesday

Jako kůl v hřbitovním plotě (E02)

(epizoda)
  • USA Woe Is the Loneliest Number

Šerif se Wednesday vyptává na podivnosti, co se děly v noci. Pak už se rozjíždí závod o Poeův pohár, o který se Wednesday bude muset poprat s nesmiřitelnou soupeřkou. (Netflix)

liskam

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Některé vedlejší role mi moc nesedí, nejen herecky ale jsou napsané tak blbě, že se snad ani neměli v seriálu objevit. Táhne to ovšem perfektní Jenna Ortega a samozřejmě Věc. 4* ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V úli vládne matriarchát bitch, to je samtíng špešl....no a tradičný súboj osemveslíc medzi Cambridgom a Oxfordom za podpory nenápadne namontovaných klitorisv vyhrali mladé sebavedomé fenky :-D kým tým Šašov a Jáma a kyvadlo dostali riadnu nakladačku, lebo to boli výlučne chlapčenské tímy :-D cctjb, Xbox išiel majkrohardu do sračiek, Spotify išlo do sračiek a našliapnuté tam má aj Netflix, ešte že ho zachraňujú prevažne násťročné štence a zopár dobrých dokumentov. V tejto epizóde najviac bodovala Siréna chalan, to rúcanie stereotypov je takt cool brácho že si zoberiem family HDD rodinný balíček Netflixu na 13 rokov dopredu a bodoval aj najlepší herecký výkon tejto streamovacej služby v poslednom období - Vec. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Paralel s Harry Potterem by se našlo nemálo, jen je to v trochu jízlivějším kabátku. Vypadá to, že trochu ostřejšího humoru se nedočkáme, ale aspoň se tam něco děje. Skvěle to vypadá i zní, třeba něco WOW připravili tvůrci do dalších epizod. ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě ne tak úderně vtipné jako 1. díl, ale nemůžu najít nic, co by tu bylo špatně. Možná jen postava Biancy mě vysí*á všemi couly, ale jsme teprve na začátku, nebudu tedy soudit vůbec nic a nikoho. ()

Skrivan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se nám to začíná pěkně rozjíždět. Líbilo se mi zejména zapojení do Nikdyvíc E. A. Poea - včetně názvů jeho povídek coby jmen družstev. Humor fungoval skvěle, nebyl už tak násilný (i když s přehráváním u vedlejších postav se asi musíme smířit). Typicky středoškolská témata byla výborně provázána s napětím. ()