Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wednesday pozve Xaviera na Havranbál a Tyler kvůli tomu žárlí. Věc má ale schované eso v rukávu. Eugene mezitím nespouští oči z jeskyně. (Netflix)

Recenze (29)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Na škole sa koná ples a Wednesday sa sľúbi Xaviérovi ale nakoniec to dopadne inak. Ples končí fiaskom a Wen sa otočí chrbtom ku kamošovi, čo sa jej vypomstí. Prevedenie: Trocha tu na mňa dýcha Harry Potter 4, kde tu Carrie a občas sa mihne pocit, že sa pozerám na Addams family. Vykrádačka slušná, teda slušne natočená a seriál ma prekvapivo baví aj naďalej. Ale čakám kedy sa stane nijaký zvrat. pomaly začínam tipovať kto za všetko môže ale je to dosť ťažké. 79% ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ortega je ve své roli dokonalá a celý seriál stojí jen na ní. Její taneček na plesu, se klidně může zařadit k tomu v Pulp Fiction. I když má Wednesday nemimínkovský rating, děj je často spíš infantilní. A nic na tom nemění drsnější dvouminutovka. Prostě je vidět, že scénáře píší nehororáři-bezkouláři. Nebýt té jízlivo černé omáčky a zajímavých postav, šlo by o další teenage horůruček. Ale uznávám ...velmi pěkně zpracovaný. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jenna Ortega si v tych fajnovych satockach s dobrou choreografiou, goth-makeupom a vybornou kamerou "zaradila". Opat niekolko uz uplatnenych postupov a nie moc originality. Pobavilo ma vsak stale napadite chovanie "VECI" v marnici a tentokrat i milo afektovana roommate Enid - Emma Myers. Mierny nadpriemer, ale wow-efekt sa stale nekona. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zápletka lehce hutnější, na druhou stranu je to zbytečně doslovné, divákova představivost se tak nemusí naplno snažit, nějaký příjemný tah na branku je tu jen občas. Navíc to dětské, potažmo náctileté herectvo a celkové uchopení bere příběhu výživnější atmosféru. Postavy hlásají rozmanitost, formování vlastní identity a respekt k jinakosti, ale seriál coby celek je naprosto konvenční a nijak osobitý. Snažím se naladit, ale pořád to jaksi nejde. Snahy o černý humor navíc jen velmi ojedinělé, což je velká škoda. ()

KuceraJohny 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stále mě to baví, ale stále se to drží v zajetých kolejích, takže na svém hodnocení ani tentokrát nic neměním. Je sice fakt, že teď se to vše točilo hodně kolem vztahů a tak podobně, což mě bavilo spíš méně, ale krásný ples a hlavně ten tanec byl hrozně zábavný. I přesto, že se tu najdou dobré postavy, tak Jenna je úplně jinde a bezpochyby táhne celý seriál nahoru. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (5)

  • Päťprstová zľava je slangový výraz pre krádež v obchode. (molcan2)
  • Jenna Ortega predviedla divoký tanečný set na singel "Goo Goo Muck" od skupiny The Cramps z roku 1981, pričom bojovala s COVIDom. (molcan2)
  • Taneční bál je překažen podobnou scénou, která se odehrála ve filmu Carrie (1976) a jeho následném remaku (2013). Jedná se o scénu, kdy byla Carrie zasažena krví. Rozdíl je pouze v tom, že v této epizodě Wednesday (Jenna Ortega) pozná, že to není krev, ale červená barva. Scéna z Wednesday však odkazuje i na film Addamsova rodina (1991), ve kterém si Pugsley (Jimmy Workman) a Wednesday (Christina Ricci) připraví na školní besídku šermířský souboj, který skončí „pořezáním“ obou postav a diváky rovněž postříkají umělou krví. (Britnuska)

Reklama

Reklama