Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Praštěný strýček Fester, který dorazí na návštěvu, se vytasí se zvláštní teorií o příšeře. Wednesday neochotně kývne na rande s Tylerem u Crackstoneovy hrobky. (Netflix)

Recenze (24)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Wen sa nám zaľúbi do Tylera a odhalí príšeru, teda to asi aspoň myslí. Do mestečka prichádza Fester, ktorý zo sebou nesie dávku absurdného humoru. Vec je napadnutá alebo napadnutý teraz fakt neviem. Slučka okolo školy sa začína uťahovať. Prevedenie: Povie mi niekto prečo sme v takomto tempe nemohli sledovať celý seriál? Dynamika, humor žiadne adolescentné sračky proste dokonalý ťah na bránu a divák sa dostáva do vytrženia, že nevie na čo na obraze sa mu sústrediť. škoda, že to prišlo až v predposlednej časti. 91% ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně díl, který mi sedl. Kdyby takhle vypadal celý seriál… Dál to připomíná knižní a filmovou sérii o Harrym Potterovi, jen fiktivní škola Nevermore je určená pro vyvrhelské děti, sirény, upíry či vlkodlaky. A mezi těmi všemi je jistá rebelující, cynická a copatá Wednesday, která už konečně nepotlačuje své emoce (právě tím mě solidně štvala), což je nejvíc patrné, když to schytá Věc/Ruka. Už nějakou dobu je patrné, že Wednesday bude pokračovat, obávám se, že si to nechám ujít, protože spotřební zábavu si můžu najít hravě i jinde. ()

Reklama

molcan2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dej siedmej epizódy bol naozaj zaujímavý a super tajomný, pretože zostáva už len jedna epizóda, kým zistíme, kto je monštrum. Dej bol veľmi dobre napísaný a táto epizóda sa mi naozaj páčila. Samozrejme, bola to naozaj intenzívna epizóda a trochu šokujúca (najmä, koniec). Úvodná scéna bola tak trochu emotívna. Záverečná scéna bola rozhodne nečakaná a dejový zvrat bol naozaj dobrý. Už sa naozaj neviem dočkať 8. epizódy a pevne dúfam, že bude EPICKÁ. Zatiaľ sa mi "Streda" veľmi páčila a bola taká dobrá, ako som si predstavovala. Bohužiaľ, nebola taká vtipná ako predchádzajúce epizódy, pretože to bola taká tajomnejšia epizóda. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tu mám bohužiaľ problém s tým, že Wednesday rieši pravdepodobného páchateľa a asi je každému jasné, že to musí byť niekto iný. No a v závere prichádza prekvapenie, ktoré ma, úprimne, skôr sklamalo. Na scénu prichádza strýko Fester a i keď ide aj v tomto prípade o dobre napísanú postavu, jej predstaviteľ mi príliš nesadol. ()

KuceraJohny 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předposlední epizoda byla zase hodně zábavná a jsem rád, že se objevil Fester. Začlenění členů rodiny je super, když se nepřehání a tady to bylo prostě ideál. Wednesday se opět ukázala i v trochu jiném světle a postupně jsme se dostali až do finále. Líbilo se mi, jak měla celý epizoda rychlý spád, ale na pět hvězdiček to furt není. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (4)

  • Ve 24. minutě, když se Wednesday (Jenna Ortega) dívá s Tylerem (Hunter Doohan) na film, tak zní z obrazovky skladba „Perfect Day“ od americké zpěvačky Hoku Ho Clements. (Trajektt)
  • Na začátku epizody hraje píseň „If I Be Wrong“ od Wolf Larsen. (Duoscop)

Reklama

Reklama