Physical

• USA Physical
USA, (2021–2023), 14 h 38 min (Minutáž: 23–34 min)

Tvůrci:

Annie Weisman

Rose Byrne, Ashley Liao, Rory Scovel, Paul Sparks, Carlos Antonio, Della Saba, Mary Holland, Al Madrigal, Tamra Meskimen, Angela Fornero, Lou Taylor Pucci (více)

Série(3) / Epizody(30)

V 80. letech v Kalifornii žije Sheila Rubinová, která je tiše trýzněnou ženou v domácnosti. V soukromí bojuje s extrémními osobními problémy a krutým vnitřním hlasem. Vše se ale změní, když objeví aerobik, který zažehne cestu k osobnímu posílení a úspěchu. (Apple TV+)

Malarkey

Rozjezd má tenhle seriál docela zajímavej. Rose Byrne si tu střihla zajímavou avantgardní postavičku, která mě hned od začátku dost bavila. Navíc v námětu odkazujícím na osmdesátá léta. K tomu pro ozvláštnění přidali trošku aerobiku, nějaká ta bulimie, což v kombinaci fungovalo jako něco funkčního a neotřelého. Ve druhém poločasu jsem ale přestával tušit o čem to vlastně je a závěr už byl tak nějak z povinnosti. ()

ledzepfan

Vyrobeno ženami (asi především) pro ženy, se vší tou komplikovaností, vrstevnatostí a talentem rýpnout do živého.. Díky tomu je to stejně tak poutavé jako nezáživné a divák (především teda asi mužský) ve výsledku úplně přesně neví jestli jsou mu ty postavy sympatické, jestli jej ten dějový oblouk fakt zajímá a jestli nutně musí vidět druhou sérii.. Za mě se třeba GLOW pokoušelo o velmi podobnou výpověď, mnohem lépe.. ()

M.i.k.e

Jeden z těch slabších jablečných kousků.Technicky je to sice standardně dobré,obsazení fajn,stejně jako retro atmosféra osmdesátek,ale to je tak nějak všechno.Shelia,která bojuje primárně sama se sebou není úplně sympatická a zbytek postav nedostane tolik prostoru aby se zvládly někam posunout.Pokud bych tuhle sérii vynechal,o nic bych nepřišel…60% ()

kenkaku

Buď nejsem cílová skupina (hlasitě netryzněný pracující muž), nebo jsem úplně nepochopil myšlenku “o čem to má být”. Já se těšil na zábavnou/vtipnou sondu jak v osmdesátkách prorazil díky VHSkám aerobik do domácností. Bohužel… S každou další epizodou je tseriál méně vtipný a více se věnuje všemu jinému než tomu co slibuje název, upoutávka a plakátek. Je to čím dál víc bizár všehochuť (trauma z dětství) a občas si říkám jestli to není parodie (volby). Pointa se prostě ztratila někdy v polovině….Pozn.: proč se při tom přežírání svlíká??? ()

barteca

Apple Tv sází na kvalitní scénáře. Vyvrbilo se z toho zajímavé drama v dokonalých kulisách osmdesátek. Nedivím se , že je ve státech  potřeba tolik psychoterapeutů, populace plná traumat. ()

fixaman

Pro mě zatím jeden z nejlepších seriálů na Apple TV+. Sheila je sice dost komplikovaná, ale s jejím vnitřním sabotérem se není těžké sžít a někdy se v něm poznat. Sympatický je ale i zbytek castu. Výborný je taky soundtrack. A řemeslné zpracování je jako vždy od Applu na hodně vysoké úrovni. Už teď se těším na další řadu. ()