Nejdelší noc života

• USA Vanquish (více)

Morholt odpad!

Buchta, která pověsila kriminálnický život na hřebík, musí pro svého bývalého šéfa vyzvednout pět zásilek během jedné noci, aby zachránila svojí dcerku. předpoklad pro tupý akčňák by tu byl a také že to tupý akčňák je. To by sice nijak nevadilo, ale tohle je tupé a navíc dokonale mizerné. Akce, na které to mělo stát především, je příšerná a vizuál lacinější než nejhlubší dno jihoamerických telenovel. Že se Freeman občas upíše nějaké srajdě je známá věc, ale tohle už přeci jenom trochu moc. No a Ruby Rose nejspíš došly prachy. Gallo, který má na svědomí Middle Men či Columbus Circle, se nejspíš už nevrátí. Absolutní odpad. ()

silentname

Áno, toto je zlé. "Vanquish" je absolútne ničím neprínosný film, ktorý dokopy slúži len na zabitie času. Je to klasický béčkový-céčkový akčný thriller, ktorý si zoberie niekoľko známych mien a budeme sa tváriť, že v tom je aj nejaký reálny rozpočet, a že to máme brať super vážne. A neviem či náhodou George Gallo nie je s Morganom Freemanom kamarát, alebo či mu Morgan niečo dlží, lebo toto nie je prvý film, v ktorom bol obsadený. Film dokopy nemá žiadnu výpovednú hodnotu, žiadny originálny nápad ani niečo, čo by ho reálne spravilo zaujímavejšie.Je vo filme niečo, čo stojí za to ho vidieť? Podľa mňa nie. Morgan dokopy len sedí vo vozíku a inštruuje cez vysielačku Ruby Rose, ktorej dcéru drží v zajatí. Ruby Rose je okey, no nemá ako moc film potiahnuť vďaka lacným technikám strihu. Vo výsledku je to podľa mňa pozerateľné, ale nemá to absolútne nič na ponúknutie. Tešte sa možno v závere na obrovskú digitálnu explóziu, čo sa asi reálen malo stať s týmto filmom. Hodnotenie: D+ ()

Arsenal83

Freemanovi je zjavne jedno, ako sa ukončí jeho kariéra, hlavne nech je z čoho platiť hypotéky. Že je niečo v neporiadku si všimnete už na začiatku, kedy úvodné titulky trvajú takmer neuveriteľných sedem minút a vy sa len otáčate, či si to niekto robí srandu alebo o čo im ide. Niektoré krátkometrážne filmy dokázali za sedem minút pripraviť skvelý zážitok, tu sme sa dostali len k menu režiséra. Inak Freeman za toto musel dostať menej než komparz. Celý čas len sedí v jednej miestnosti, to muselo byť natočené za pár hodín. Dejovú prázdnotu nenahradí ani fakt, že Ruby Rose tu je jedným z najkrajších chlapov. ()

M.i.k.e odpad!

jeden z těch béčkových - možná spíš céčkových - rádoby akčních filmů,která sází na známá jména (Freeman,Rose),bere se smrtelně vážné,ale nefunguje ani na jedné frontě.Navíc aby toho nebylo málo,není ani hezký napohled a to všudypřítomné neonové nasvícení je příšerné a odpudivé.To snad i současné Willisovky jsou lepší...0% ()

Hopeman odpad!

Šel k vám někdy bezdomovec a chtěl po vás dvacku nebo "aspoň bůra kámo"? Tak vězte že jeho herecké schopnosti daleko předčí rádoby badassagirl Růžu halywůdskou jejíž paraksichty a pózy nejdrsnější kdy narozené ženy na planetě a možná i ve vesmíru vůbec.. spolehlivě pohřbí jakýkoliv film a klidně tam může hrát i Eso jakým je MorganF .....bo Růža má asi přímo Trademark na hovna. ()