Reklama

Reklama

Obsahy(1)

K nám jejich věhlas nikdy nedorazil, pro diváctvo Spojených států byly ale v první polovině minulého století symbolem a ikonou tehdejší zábavy. Vaudevillové komické trio The Three Stooges, složené z bratří Moea a Curlyho Howardových a jejich přítele Larryho Finea, milovala celá Amerika a miluje je dodnes. Když tihle tři sloni v porcelánu a s děsivými účesy, kteří vinou neustálého vzájemného handrkování vždy zkazili,co mohli, vyskočili na plátno, publikum se mohlo zbláznit. Jejich cesta ke slávě ale zdaleka nebyla plná jen smíchu a kanadských žertíků. Složení tria se několikrát obměňovalo, přátelství a bratrskou lásku mnohokrát nahradila nenávist a zloba, konflikty střídaly konflikty. A právě na tuto dobu vzpomíná Moe Howard v podání známého komediálního herce Paula Ben – Victora. Osud nadělil triu, které se rozhodlo bavit lidi, více ran, než by kdokoli čekal. Lodivodem komediálního biografického dramatu, oceněného Společnosti australských filmařů, je držitel ceny Emmy a zkušený seriálový režisér James Frawley. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nikdy jsem se s bratry Howardovými nesetkal a zároveň musím říct, že jejich humor a la 20. léta mi vůbec nesedl. Také mi ale nesedl způsob vyprávění příběhu, kterého se zhostil tenhle film. Natočit jednotlivé scénky a záběry by uměl každý, ale bez emocí a nějakého řádu pro příběh to prostě nejde. ()

KIT.HL 

všechny recenze uživatele

Zoufalá Amerika a její ,,stars,,... Mám tyto ,,paňáce,, rád.... Viděl jsem pár filmečku. Dá se jich spoustu sehnat na netu. Samotný film pootevírá dvířka do světa filmového průmyslu a studiových praktik... No jo.Není vše Amerika co se třpytí.... Natočeno pod produkční společností Icon M.Gibsona... JO ,ŽE NEVÍTE KDO JE TheTree Stooges ?? Tak koukněte .http://www.youtube.com/watch?v=k3s8sEYzHWQ ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama