Srdeční záležitosti

(TV film)
  • Česko Barbara Wood: Srdeční záležitosti (více)

Seznamujeme se se třemi studentkami medicíny, které spolu žijí v Los Angeles. Během posledního půl roku studia zažijí všechny převratné změny. Mickey se podaří zbavit nehezkého znetvoření v tváři, splní se jí sen získat práci na prestižní klinice plastické chirurgie, ale své budoucí kariéře obětuje právě nalezenou lásku. Sondra se i přes odpor svých adoptivních rodičů rozhodne po dostudování odjet pracovat do Afriky. Ruth si uvědomí, že nemusí neustále něco dokazovat svému otci a rozhodne se mít se svým přítelem dítě, po kterém on velmi prahne. (oficiální text distributora)

Skuby47

Tento dvoudílný romantický film čekal už dlouho, až si na něj udělám čas. Musím říci, že se mi líbil, i když to nebyl žádný trhák, ale taková oddechovka. Pestré osudy tří mladých žen se v něm prolínaly přehledně a pohodově v poutavých rodinných příbězích. Méně známí herci si vedli dobře, jenom český dabing pokazil jeden z účinkujících, který měl evidentně rýmu. Bylo to příjemné tříhodinové posezení s filmem, který sice neřešil žádné světové problémy ani nepřinášel hluboké myšlenky, ale jen si tak plynul kolem. Konec byl bez happy endu, který je pro tyto filmy typický, ale takový, jak už to většinou v životě chodí. To by ale soudím u amerického filmu neprošlo. ()