poster

Rosamunde Pilcher: Padající hvězda (TV film)

 • Německo

  Rosamunde Pilcher - Sternschnuppen im August

 • Slovensko

  Rosamunde Pilcherová: Padajúce hviezdy

 • Slovensko

  Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy

Romantický / Drama

Německo, 2002, 85 min

Režie:

Dieter Kehler

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Scénář:

Marlies Ewald

Kamera:

Hartmut Lange
(další profese)
 • Greenpeacak
  odpad!

  Nemám rád tieto presladené romániky a lá Pilcherová. Toto už je fakt moc aj pre romantikov a romantičky.(18.1.2010)

 • Sevcik
  odpad!

  Twl proč to ti Němci furt točí!!? Kdyby bylo pět filmíků od Rosamundy, tak beru. Sice jsou to všechno srance, ale budiž. Jenomže se točí miliony dalších Rosamundovek a dokonce její syn Robin se dal cestičkou svojí maminky. Chudáček. :(( P.S.: Jenom bych chtěl říct, Chupacabre, že tady každý má právo na své hodnocení a právo na svůj komentář, na svůj názor. Stejně jako ho máš ty. Já s tebou nesouhlasím, jako třeba ty nesouhlasíš se mnou, ale musím ostatní názory respektovat (jako ten tvůj). Jestli tohle ty nechápeš, pak nemáš co dělat na ČSFD.cz. Tahle stránka je totiž k tomu, aby každý vyjádřil svůj názor na film (jestli ti to třeba uniklo). Právo na nesouhlas samozřejmě máš, jako jsem ho teď vyjádřil já, takže každou chvílí čekám na tvůj vzdor. S pozdravem Sevcik. :)(7.3.2014)

 • BoncheR
  odpad!

  Buď miluješ, alebo nenávidíš...Ja volím pre tú druhú možnosť...:D(23.6.2011)

 • Skuby47
  **

  Jeden z mnoha romantických filmů natočených podle románů Rosamunde Pilcher. Každá doba má svoje autory románů určených pro ženy. U nás to kdysi byla Karolína Světlá. Škoda, že podle jejich vesnických románů nebylo natočeno víc filmů než se uchovalo v archivu pro pamětníky z prvorepublikové produkce. V současné době plné akčních krváků a hororů je to film pro ty, kdo hledají něco oddechového bez potoků krve. I takoví diváci platí koncesionářské poplatky a mají na své pobavení nárok. Nehovoře o tom, že se jedná vesměs o snímky nepříliš nákladné určené pro dopolední vysílání, kdy je přítomno jen málo diváků a je to pro tento žánr ten správný čas. Když nic jiného, tak lze ocenit krásné prostředí v němž se příběh odehrává. Tento snímek nebyl sice nikterak převratný, ale byl sledovatelný.(18.11.2017)

 • Chupacabre
  ***

  Rozhodně pěkný film. Tady se to vaše hodnocení nikdy nezmění, v tom je váš problém, tohle vám fakt nejde a nikdy nepůjde. Jo jestli jsi vydržel pouze 20 minut, tak jsi určitě nemohl slyšet to co tady říkáš ... zkus se vysprchovat znovu, zapřemýšlej, než něco příště uděláš.(20.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace