Rosamunde Pilcher: Padající hvězda (TV film)

• Německo

Rosamunde Pilcher (povídka)

Marlies Ewald

Hartmut Lange
  • Greenpeacak

Nemám rád tieto presladené romániky a lá Pilcherová. Toto už je fakt moc aj pre romantikov a romantičky.(18.1.2010)

• Sevcik

Twl proč to ti Němci furt točí!!? Kdyby bylo pět filmíků od Rosamundy, tak beru. Sice jsou to všechno srance, ale budiž. Jenomže se točí miliony dalších Rosamundovek a dokonce její syn Robin se dal cestičkou svojí maminky. Chudáček. :(( P.S.: Jenom bych chtěl říct, Chupacabre, že tady každý má právo na své hodnocení a právo na svůj komentář, na svůj názor. Stejně jako ho máš ty. Já s tebou nesouhlasím, jako třeba ty nesouhlasíš se mnou, ale musím ostatní názory respektovat (jako ten tvůj). Jestli tohle ty nechápeš, pak nemáš co dělat na ČSFD.cz. Tahle stránka je totiž k tomu, aby každý vyjádřil svůj názor na film (jestli ti to třeba uniklo). Právo na nesouhlas samozřejmě máš, jako jsem ho teď vyjádřil já, takže každou chvílí čekám na tvůj vzdor. S pozdravem Sevcik. :)(7.3.2014)

• BoncheR

Buď miluješ, alebo nenávidíš...Ja volím pre tú druhú možnosť...:D(23.6.2011)

• Skuby47

Jeden z mnoha romantických filmů natočených podle románů Rosamunde Pilcher. Každá doba má svoje autory románů určených pro ženy. U nás to kdysi byla Karolína Světlá. Škoda, že podle jejich vesnických románů nebylo natočeno víc filmů než se uchovalo v archivu pro pamětníky z prvorepublikové produkce. V současné době plné akčních krváků a hororů je to film pro ty, kdo hledají něco oddechového bez potoků krve. I takoví diváci platí koncesionářské poplatky a mají na své pobavení nárok. Nehovoře o tom, že se jedná vesměs o snímky nepříliš nákladné určené pro dopolední vysílání, kdy je přítomno jen málo diváků a je to pro tento žánr ten správný čas. Když nic jiného, tak lze ocenit krásné prostředí v němž se příběh odehrává. Tento snímek nebyl sice nikterak převratný, ale byl sledovatelný.(18.11.2017)

Rozhodně pěkný film. Tady se to vaše hodnocení nikdy nezmění, v tom je váš problém, tohle vám fakt nejde a nikdy nepůjde. Jo jestli jsi vydržel pouze 20 minut, tak jsi určitě nemohl slyšet to co tady říkáš ... zkus se vysprchovat znovu, zapřemýšlej, než něco příště uděláš.(20.5.2009)