Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou (TV film)

• Německo

Rosamunde Pilcher (povídka)

Franz Ritschel

Michaela Nix, Claus Beling
  • davidek

Trapná německá romantická "odpad". Vydržel jsem se dívat 20 minut a myslím, že to bylo až dost.(28.7.2005)

• Chulimanga

Nápad vcelku klasický, ničím nepřekvapující...až moc ideální děj....na romantiku se sice nekoukám, ale tohle jsem omylem shlédnul...je to pořád ta samá trapná pohádka :-((17.2.2006)

• Juja

wow, 7 procent? :D(14.1.2010)

• KlarkaSY

Všechny romány Rosamunde jsou stejné, stejně nudné,stejně nepravděpodobné, stejné příběhy s jinými nebo obdobnými herci, je to román s úrovní pohádky, v každém příběhu bohatí lidé bydlící v zámku, rozpačité příběhy o ničem, náhlá zápletka, které se nedá říkat zápletka, má nás rozbrečet ,ovšem všichni jsou spíš udivení ... Nechápu a zároveň obdivuju člověka,který je ochotný pořád její romány pořád filmovat, sledovat to je utrpení... To není ani odpad...(6.5.2013)

• filip289

"Prepáč mi. Je mi ľúto že som sa ti za posledné mesiace neozval ani nenapísal." Po piatich minútach mám dosť.(22.1.2011)