poster

Gunan il guerriero

 • USA

  Gunan, King of the Barbarians

Akční / Dobrodružný / Fantasy

Itálie, 1982, 80 min

Scénář:

Piero Regnoli

Producenti:

Pino Buricchi

Scénografie:

Francesco Cuppini

Kostýmy:

Silvio Laurenzi
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • corpsy
  **

  Negatíva : Od bez výnimky všetkých hereckých výkonov, cez smiešne bojové scény až po celkovú lacnú vizuálnu stránku. Pozitíva : Sabrina Siani.(28.5.2013)

 • JohnnyD
  **

  3/10 Taliansky trash s množstvom zrecyklovaných záberov a dlhočiznými spomaľovačkami je určený len pre najväčších fajnšmekrov, konkrétne fanúšikom kráľovnej sword and sorcery z Apeninského polostrova, blonďavej divošky s barbarskými očami Sabriny Siani, ktorej hviezdny okamih nastáva, keď niekoľko minút beží cez les odetá len v kožených tangáčoch.(19.5.2020)

 • K.I.N.G.
  *

  Gunan-král barbarů. Tak zní český název tohohle tupého ubohého filmu. K ději musím říct jen tolik, že jsem viděl už mnohem horší a tento je dokonce lepší než u klasiky žánru, komerční stoky a divácky úspěšného Barbara Conana, ale popisovat ho tu nebudu. Za to velice silně pochybuju o režisérově zdraví. Postavit do hlavní role velkého hrdiny člověka, který má naprosto nekoordinované pohyby je značně na hlavu a taky třeba točit zpomaleně, jak Gunan skáče ze svahu, který má asi metr je víc než trapné.(6.3.2009)

 • DOC SAVAGE
  *****

  CROM !!!(3.7.2018)

 • maestrum
  *

  Film z éry statečných barbarů a lepých děv. Tady nelze snad nic pochválit, velice špatné vše. Jako pozitivum bych plochou Sabrinu Siani nepovažoval.(8.6.2015)