Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Elizabeth má před svatbou s Georgem, kolegou zubařem z ordinace, kterou společně vedou. Jedou na víkend k jeho matce, která slaví narozeniny na ostrově poblíž Seattlu, kde rodina žije (což hraje v příběhu důležitou roli). Na oslavu přijíždí i Georgův bratr David, kterého Elizabeth už léta neviděla. Je úplně jiný než jeho poněkud pedantský sourozenec, je to dobrodruh a světoběžník. Momentálně žije v Africe, kde učí děti ve škole. George je vzápětí odvolán na pevninu kvůli nějakému neodkladnému zubařskému zákroku a jeho návrat znemožní silná bouře, která strhne mosty.Ostrov se stane dočasně nedostupný. Puntičkářská, akurátní Elizabeth si přivezla dlouhý seznam věcí, které je třeba vyřídit a objednat před nadcházející svatbou. Protože je George pryč, nabídne se David, že jí bude pomáhat. Elizabeth s ním nikdy moc dobře nevycházela, jako děti se dost škádlili. David vzpomíná, že něj často žalovala. Elizabeth se s Davidem ocitá jako v jiném světě. Všechno, co měla naplánované, najednou přestává být důležité, objevuje s ním kouzlo improvizace a dobrodružství. Rozpomene se, jak moc chtěla jako dítě cestovat. S Georgem se chtěli vzít spíš z pocitu, že mají hodně společného a praxe jim prosperuje, než z nějaké velké lásky. A teď je konfrontována s člověkem, který je úplně jiný než ona... (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

Apanatschi 

všechny recenze uživatele

Storka - ako zväčša: jednoduchá, predvídateľná, milunká. Ale veľmi chcem oceniť jednotlivé scénočky, ktoré film vytvárali. Boli také malé televízne skvostíky. Herci sa - podľa môjho názoru - s pasiou vrhli do svojich postáv a snažili sa podčiarknuť komickosť ich rozpoloženia. Good job! :-) Vizuálne veľmi príjemné prostredie vily na ostrove celkovú atmošku roztomilo dotvorilo. V skratke: ideálne pre unavené ženy. ;-) ()

Trixinka 

všechny recenze uživatele

To byla taková nuda, kterou nezachránilo ani pěkné prostředí a krásný dům na stromě. Příběhově naprosto neoriginální, s kým vlastně skončí hlavní hrdinka víte už po prvních záběrech, a jak k tomu dojde si lehce domyslíte. Na deštivé zimní odpoledne pro ženy asi fajn, ale jinak nuda, šeď, nuda. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama