Epizody(6)

Německá televizní šestidílná minisérie, která vznikla podle knihy spisovatelky Cecil Bodker. Děj se točí kolem desetiletého chlapce Silase (Patrick Bach), který už nemůže vydržet u kočovného cirkusu, a proto se rozhodne utéct. Hlavní příčinou jeho útěku je ředitel cirkusu Phillip (Diether Krebs). Chlapec se snaží zapadnou do nepříliš přívětivého světa jak nejlépe umí. Při svých cestách potkává spousty nebezpečných lidí, kteří ho chtějí okrást a v některých případech dokonce i zabít. Potká ale i pár přátel, tím nejlepším je pravděpodobně Godik (Lucki Molocher), který se mu snaží pomoci jak nejlépe dovede. (Džejkop)

Recenze uživatele Karlos80 k tomuto seriálu (1)

Silas (1981)

Legendární německý televizní seriál - či spíše několika dílová série na motivy knih spisovatelky Cecil Bodker. V hlavní roli tehdy asi dvanáctiletý Patrick Bach (Silas). Známější, ano, samozřejmě z o rok staršího a mnohem u nás populárnějšího seriálu Jack Holborn. Na nic víc si už bohužel z tohoto seriálu nevzpomenu, akorát snad nato že jediným přítelem Silasovým byl nějaký kůň, kterého snad vyhrál..? Bože jak dlouho už to nikde nedávali..Naposledy tuším v roce 89? A já se znovu připojuji ke všem kterým tyto seriály něco říkají, nebo je kdysi stejně tak jako já viděli, aby poukazovali, pokavaď možno na archiv ČT. S jedinou prosbou..? Opakovat!!! ()