poster

Husarská balada

 • Sovětský svaz

  Gusarskaja ballada

 • Sovětský svaz

  Gusarskaya ballada

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Гусарская баллада

  (Sovětský svaz)

Komedie / Muzikál

Sovětský svaz, 1962, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jezinka
  ****

  Natočit tento snímek Francouzi tak má asi větší tempo a víc humoru. Děj plyne tak jako většina ruských povídek, než se nadějete, je konec a vy jste ani nepostřehli gradaci příběhu. Melodie mi chytlavé rozhodně nepřišly, krom první písničky co zpívá Šura. Opět přehodnocení na písničky si musíte zvyknout.(3.11.2010)

 • Flego
  *****

  Rjazanovovi sa podarilo sfilmovať operetu Gennadija Gladkova "Kedysi dávno" s povestnou ľahkosťou a šarmom. Kostýmna romanca s pesničkami z dôb napoleonských vojen rozpráva o mladej dievčine, ktorá sa zamiluje do husárskeho poručíka a chce ho nasledovať do vojny. Preoblečie sa za muža a so starým verným sluhom zažijú veľké dobrodružstvá medzi husármi. Film ponúka chytľavé pesničky, šermiarske súboje a humor. Larisa Golubkina v úlohe Šury je očarujúca a hoci nevyniká obzvlášť krásou, diváka si získava svojou neutíchajúcou energiou.(19.9.2010)

 • kolemjdouc
  *****

  Film neztratil ani po několka desetiletích glanc.Pohádka ve které se upozadili násilí a vyzdvihli lásku.Vynikající kostýmy Vynikající zpěv a hudba..Bylo jasné že herci si natáčení užívali.A v neposlední řadě vynikající srozumitelný dabing.Já jsem si film maximálně užila.(31.7.2017)

 • Aky
  ***

  Ani odstup času nemůže omluvit, že se jedná o hloupoučký operetní příběh s naivními replikami a přehrávajícími herci, kterému filmové plátno víc ublížilo, než pomohlo. Co se zkrátka snese v operetě na film nestačí.(17.2.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace