Reklama

Reklama

Al Ruddy začíná s produkcí Kmotra. Joe Colombo navrhuje pro děj filmu temnější verzi. (SkyShowtime)

Recenze (4)

Eleanor05 

všechny recenze uživatele

Je smutné, že než aby se dnes točily výborné filmy, jako kdysi, točí se "making of" výborných filmů z minulosti a ještě ke všemu ne dost zábavně. Vůbec mě to nemotivuje ke shlédnutí dalších dílů. 1,5*. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Nebaví mě to vyloženě jako seriálové dílo, protože tu chybí jasnější profilace hlavní linky, respektive se příběh až příliš moc snaží stejnou mírou věnovat různým postavám, a ve výsledku je to spíš jakýsi sled vzpomínek než snaha o ucelené vyprávění. ALE coby oživlá trivia, nahlédnutí za kulisy, očekávání z toho, co dobového nám tvůrci ukáží, tady The Offer exceluje již v první epizodě a pak je to jenom lepší. Nevím, jak moc bych byl ochoten něčemu takovému věnovat čas, kdybych nebyl fascinován filmovým Kmotrem i jeho natáčením. V rámci jednotlivých dílů každopádně zažívám slastná camea, na jaké fanoušci komiksů čekají v marvelovkách. Jen místo Iron Mana atd, vyhlížím Roberta Redforda, Stevea McQueena, Al Pacina (v jejich dobových verzích hraných přirozeně jinými lidmi). Je to jako Tarantinovo Tenkrát v Hollywoodu, jen cool faktor střídá historie. ()

Reklama

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsem si pustil první díl seriálu The Offer, a asi v polovině jsem si uvědomil že koukám na film s názvem "The Offer S01E01". Poprvé mám při sledování seriálu pocit, že koukám na plnohodnotný film! Perfektní práce VŠECH! 5* a 95% ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Věděl jsem sice, o čem seriál bude, ale i tak jsem netušil, co mám přesně očekávat. V první epizodě jsem dostal možnost nasát atmosféru amerických šedesátek, tvůrci mi umožnili setkání s mnoha známými osobnostmi nejen ze světa filmu, a ačkoli nepochybuji o tom, že se nechali skutečnými událostmi inspirovat, ale ne omezovat, s klidem přiznávám, že se mi hned na první dobrou trefili do chuti a že jsem se velmi dobře bavil. Největším překvapením pro mě byl každopádně Giovanni Ribisi, kterého znám hlavně jako představitele malých, ušlápnutých mužíčků. Zajímavá změna. / Poučení: Nenapadej kulturní ikony vidličkou ani jinou součástí příboru. Vlastně je vůbec nenapadej. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama