Ruddy řeší následky tiskové konference. Evans vytváří plán na záchranu Paramountu. (SkyShowtime)

Necrotongue

Jo, jo, žádné překvapení, opět plná palba. Předchozí díl zakončili tvůrci ztvárněním průšvihu takového rozsahu, že jim jeho zahlazování vystačilo na celou sedmou epizodu. V jiných projektech by se něco takového mohlo klidně zvrhnout v prachsprosté vatění, ale tady nic takového nehrozilo. Jako vždycky jsem nespouštěl oči z obrazovky, hltal jsem všechny dialogy a skvěle jsem se bavil. To už je v relativně krátké době druhý seriál, v němž mi vlastně vůbec nevadí, že si jeho tvůrci tu a tam poupravili skutečnost k obrazu svému a že na ně nabalili nějaký ten fiktivní děj a postavy. Tím prvním byly Devadesátky (seriál) (2022). Je vidět, že když se dá dohromady tlupa lidí, které o něco jde, může na svou stranu dostat i takového škarohlída jako jsem já. No, myslím, že to je pravým posláním filmařiny- přesvědčit i ty, kteří bývají často zklamáváni. / Poučení: Mocní si často neuvědomují, jak vratká je jejich pozice. ()

moviechecker

Úžasný projekt, pre každého fanúšika Kmotra. Ani po šiestom diely má neprestáva príbeh udivovať a teším sa na ďalší diel bez toho, aby som sa u toho nudil. ()