Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Výbuch rafinérie v hlavním městě, smrtící plameny, panika... Stojí za požárem politický skandál? Když se po výbuchu rafinérie vylije do ulic velké metropole tekuté peklo, hladové plameny začnou šlehat až do oblak. Záchrannou četu veteránů, která se musí vyhýbat ohnivým koulím a zpětnému požáru, vede Jack Thomas do téměř nemožného boje s časem. V nové nemocnici na předměstí, která má nedostatek personálu na pohotovosti, se doktorka Jennifer Lewisová zoufale snaží zachránit oběti požáru. V této tísnivé situaci se jí podaří odhalit dvě strašné skutečnosti - požár mohl být úmyslně vyvolaný politickým skandálem a oheň teď uzavřel do svých neúprosných spárů celou nemocnici i s jejími pacienty. S příchodem noci Jack Thomas a jeho muži vedou svůj statečný boj, aby zachránili město, ale času je málo neboť plameny šlehají stále výš a výš. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +poslední film Michaela Dudikoffa -herci tady nemají co hrát, jsou tu pořád dokola omílaná filmová klišé/// Máte rádi filmová klišé? Já ne. Ale ještě horší je to vidět ve špatném filmu. To je pak totiž docela peklo. Nejsem hasič, záchranář ani hrdina, ale i tak poznám, že tady je něco špatně (uživatel otík to vystihl přesně) a v tomto filmu bych se nechtěl objevit./// Celkem 22%/// ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tentokrat Wynoraka trochu podhotnotim protoze tady mi dojem ze sviznyho zetka s Acreho hudbickou kazi hlavne Dudikoffista kterej je ve svych poslednich filmech z vyjimkou hurikanu vylozene na pest a taky fakt ze tyhle katastroficky zetka moc nemusim kdyz uz tak radsi akci takze sorry Jime ale tentokrat jenom za dve ()

Reklama

otík odpad!

všechny recenze uživatele

Při sledování tohoto filmu se mi otvírala kudla v kapse. Nevadí, že jde o klasické béčko, ale vadí mi totální stupiditost, s jakou všichni hrdinové jednají. Hasiči bez masek a kyslíkových bomb, debilní děcko hrající si se zapáleným papírovým letadélkem, zdravotní sestřička neuvažující o tom, že ji oheň může zabít, atd. Další nesnesitelné scény jsou typu záporák i kladný hrdina umře v první polovině filmu, hasiči jen pořvávají a nezachraňují a kupa dalších. Co v tomto filmu dělal Michael Dudikoff, to je mi záhadou, ale pod hasičským pláštěm asi není vidět jeho poněkud větší bříško. No děs a bída, škoda, že při zachraňování nezařvalo více lidí a hlavně hasičů, bylo by to aspoň veselejší. ()

902 10 

všechny recenze uživatele

notne provareny koncept s mizernymi triky, prumernymi hereckymi vykony a nechtene vtipnym ceskym dabingem, ktery je nicmene jeste koukatelny bez vaznejsi ujmy na zdravi. perlickou je ucast legendarniho michaela dudikoffa, ktery je bohuzel stale charismaticky asi jako bedna od naradi. hasici a notoricti pyromani si muzou pricist hvezdicku k dobru. ()

Martin741 odpad!

všechny recenze uživatele

Uz som spoznal dve reziserske lamy, jedna sa vola Uwe Bolla druha Ed Wood Jr. No a teraz Jim Wynorski ma nasliapnute stat sa tretou z nich. Tempo je doslova priserne, nic nesuvisi s nicim /zenska je po porode, ale vyzera, akokeby prave odisla od kadernicky ... LOL/, logika dostava na frak takmer na kazdom kroku ..... ne, ne, mna si Wynorski neziskal a ani neziska : 0 % ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Pittsburghu v Pannsylvánii a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama