Peklo ve městě

Peklo v meste

Drama / Akční / Thriller / Katastrofický

USA, 2001, 90 min

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +poslední film Michaela Dudikoffa -herci tady nemají co hrát, jsou tu pořád dokola omílaná filmová klišé/// Máte rádi filmová klišé? Já ne. Ale ještě horší je to vidět ve špatném filmu. To je pak totiž docela peklo. Nejsem hasič, záchranář ani hrdina, ale i tak poznám, že tady je něco špatně (uživatel otík to vystihl přesně) a v tomto filmu bych se nechtěl objevit./// Celkem 22%///(28.1.2009)

• Tolf

Ten začiatok s naháňačkou s policajnými autami, ako nemal kam ujsť a nakoniec s autom vycúval na nejaké nižšie položené parkovisko a pokračoval ďalej mi spočiatku prišiel ako presná kópia z filmu s Bruceom Willisom Na dostrel, ale možno že som si pritom len zdriemol a snívalo sa mi :-)(5.1.2009)

• Martin741

Uz som spoznal dve reziserske lamy, jedna sa vola Uwe Bolla druha Ed Wood Jr. No a teraz Jim Wynorski ma nasliapnute stat sa tretou z nich. Tempo je doslova priserne, nic nesuvisi s nicim /zenska je po porode, ale vyzera, akokeby prave odisla od kadernicky ... LOL/, logika dostava na frak takmer na kazdom kroku ..... ne, ne, mna si Wynorski neziskal a ani neziska : 0 %(12.9.2015)

• otík

Při sledování tohoto filmu se mi otvírala kudla v kapse. Nevadí, že jde o klasické béčko, ale vadí mi totální stupiditost, s jakou všichni hrdinové jednají. Hasiči bez masek a kyslíkových bomb, debilní děcko hrající si se zapáleným papírovým letadélkem, zdravotní sestřička neuvažující o tom, že ji oheň může zabít, atd. Další nesnesitelné scény jsou typu záporák i kladný hrdina umře v první polovině filmu, hasiči jen pořvávají a nezachraňují a kupa dalších. Co v tomto filmu dělal Michael Dudikoff, to je mi záhadou, ale pod hasičským pláštěm asi není vidět jeho poněkud větší bříško. No děs a bída, škoda, že při zachraňování nezařvalo více lidí a hlavně hasičů, bylo by to aspoň veselejší.(2.2.2008)

• 902 10

notne provareny koncept s mizernymi triky, prumernymi hereckymi vykony a nechtene vtipnym ceskym dabingem, ktery je nicmene jeste koukatelny bez vaznejsi ujmy na zdravi. perlickou je ucast legendarniho michaela dudikoffa, ktery je bohuzel stale charismaticky asi jako bedna od naradi. hasici a notoricti pyromani si muzou pricist hvezdicku k dobru.(1.2.2008)

• - Film se natáčel v Pittsburghu v Pannsylvánii a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)