Bare Wench Project, The

Komedie

USA, 2000, 76 min

Chuck Cirino

• movie

Trapné, nudné, amatérské...to snad na špatný film stačí.A tenhle je moc špátný, táááááák moc špatný...(21.9.2002)

• Vishnar

Na tenhle snímek se obyčejné hodnocení nevztahuje. Jedná se o klasický film od Wynorskiho, takže kdo od něj minálně jeden snímek viděl, ví, co ho čeká. Jeho variace na Záhadu Blair witch obsahuje čtyři vnadné a ne moc bystré slečny, jednoho nosiče zavazadel Lunka, stan a malé množství ošacení. Veselé pátrání po Bare Wench se změní v boj o holý život... :) Něco v noci obchází stan, staví podivné znaky na zemi a vyluzuje prapodivné hýkací tóny. Děvčata rychle zjišťují, že je "ona věc" nechává rychle na pokoji, když si sundají vršek. Blbé, amatérské, ale krátké a já se kupodivu bavil. Uvidíme, co přinese další díl.(30.4.2010)

• Prochy38

Tento film by mohl ve slovníku figurovat jako prototyp "zbytečného filmu". Parodie na Záhadu Blair Witch sice obstojná, ale člověka toto nemůže snad ani bavit. Ono je to opravdu jen pro chlapy, ale stejně je to natolik hloupé, že vydržet to do konce chce pevné nervy. * jen za to, že ty holky byly fakt solidní kočky a to jediné mě u "filmu" udrželo až do konce.(26.9.2011)