Mrtvý bod

Mŕtvy bod

Akční / Dobrodružný

USA, 2000, 85 min

• SHpeK

Jupíííí konečně jsem obětoval svůj čas pro tak špatný film, kterému neváhám dát tohle krásné hodnocení. Herecké výkony definuje žena která po havárii letadla se zlomenou rukou řekne s netečným výrazem: Jéé zlomila jsem si ruku. O dialozích, příběhu, režii ani mluvit nebudu, troufnu si ríct, že bych byl kreativnější:-)).(29.5.2007)

• DonPedro

Kdyby byly filmy jelita a hloupost kroupy, byl by Mrtvý bod i pro vegetariány. Jedna hvězda za pečlivost, se kterou je každá stupidita vybroušená k zábavné dokonalosti, hustotu, s jakou na sebe navazují a některé záběry, které se Wynorskému povedly tak, že by obstály i ve filmu podstatně vyšší váhové kategorie.(19.11.2003)

• Muso

Aspoň raz by som chcel vidieť akčný film, v ktotom by sa hrdinovia chovali logicky a duchaprítomne. V tomto prípade by tento film mal približne 5 minút (vrátane úvodných titulkov samozrejme) a po návrhu Nadii v úvode v jaskyni, aby dotyčný smrtiaci prístroj zničili by mohol proste nasledovať výbuch a konec. Toto by si umňa potom zaslúžilo určite 5*!!!(19.11.2007)

• majo25

Aj keď sa jedná o nízkoropočtový akčňák, naviac pôsobiaci dosť televízne, nie je to až tak zlé, ako napovedá hodnotenie. Kto tomu dá odpad, zjavne nevidel filmy totálnej spodiny, alebo hodnotí filmy štýlom buď 5* alebo odpad. Inak, pred 2-3 rokmi tu mal film iba 7 %, čiže jeho kredit postupne stúpa :-) Vcelku sympatickí herci, a dokonca aj postavy ujdú. Nechovajú sa ako úplní dementi (výnimky sa však nájdu), ktorých poznáme z filmov podobného razenia, a aj dávka klišoidnosti je relatívne nižšia. Nedá mi však nespomenúť jednú scénu - nakladanie tovaru z osobného lietadla do vedľa letiacej stíhačky, ktorá akoby z oka vypadla scéne z Cliffhangera. Jednotlivé časti tej scény a aj uhol snímania sú tak identické, že náhoda je takmer vylúčená. Hávaria lietadla detto. Postavy sa pokúšajú o nejaké tie vtipné hlášky, ale až na jednu (o Kennedyho vrahovi), nie sú vôbec vtipné. V sumáre to ale na slabé 2 hviezdy stačí.(25.12.2016)

• El Indio

Jedna hvězdička je za Naďu (nebo jak se ta postava jmenovala), protože to byla prvotřídní kost. (Škoda jen, že tam neměla žádnou erotickou scénu, myslim, že "režisér" jí tam moh šoupnout místo některého z těch mnoha rozhovorů o ničem. "Příběhu" by to rozhodně neublížilo.) Pak za všecky scény , kde vystupoval medvěd, jelikož něco tak otřešně natočenýho nemůže nepobavit. A hlavně za výraz toho medvěda v závěrečných titulcích, kdy se tvářil jako kdyby mu někdo vrazil klacek do prdele. Jinak je ten film naprosto zbytečná ztráta času a v žádným případě ho nikomu nedoporučuju.(29.5.2007)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, v Bishopu a v Pasadeně v Kalifornii. (rafix)