Mrtvý bod

Mŕtvy bod

Akční / Dobrodružný

USA, 2000, 85 min

• El Indio

Jedna hvězdička je za Naďu (nebo jak se ta postava jmenovala), protože to byla prvotřídní kost. (Škoda jen, že tam neměla žádnou erotickou scénu, myslim, že "režisér" jí tam moh šoupnout místo některého z těch mnoha rozhovorů o ničem. "Příběhu" by to rozhodně neublížilo.) Pak za všecky scény , kde vystupoval medvěd, jelikož něco tak otřešně natočenýho nemůže nepobavit. A hlavně za výraz toho medvěda v závěrečných titulcích, kdy se tvářil jako kdyby mu někdo vrazil klacek do prdele. Jinak je ten film naprosto zbytečná ztráta času a v žádným případě ho nikomu nedoporučuju.(29.5.2007)

• Gemini

Při učení se na zkoušky není takhle ve všední den dopoledne nic lepšího než zapnout televizi, protože pokud se zadaří vyhnout se změti telenovel a německých krimiseriálů pochybné kvality, takřka vždy se najde nějaký ten plod práce snaživého pracovníka programového oddělení a velkého fanouška filmového trashe v jedné osobě;) A to je přesně tento případ - pekelně nebezpečný vynález, pekelně vykutálený nezničitelný terorista, ovce choulící se k sobě v pekelné vánici, honička, nějaké ty hlášky svou snahou o drsnost rozechvívající divákovu bránici, závěr jako vystřižený z nejostřejších explozivních kousků tvorby Rennyho Harlina a v tom všem ještě něco, co má být asi vývoj postav. Prostě snůška kravin a kydů, leckdy k tomu ještě očividně ukradených odjinud, hotový Augiášův chlév filmové tvorby a pocit, že nic co ve svém pinožení se za pomíjivými úspěchy vytvoříte, nebude tak trapné a bezvýznamné jako tento film. Jak říkám, ideální do zkouškového;)(28.6.2007)

• corpsy

Podobne ako iné podradné fláky, v ktorých sa Treat Williams na začiatku nového milénia objavil, aj tento vykráda ako straka, Vlastne kradne. Všetky akčné sekvencie sú tu vystrihnuté a použité z iných, veľkorozpočtových filmov ( dve od Rennyho Harlina a jeden od Petera Hyamsa ). Toto nie. Keby to aspoň bavilo, ale ani to nieje vlastnosťou tohto filmu(?).(23.5.2020)

• Chrustyn

Troufám si tvrdit, že tohle je ten nejhorší akční film co jsem kdy viděl. Trápní herci, režie a vůbec všechno. Nejhorší však na filmu je, že akční scény jsou ukradeny z jiných filmů (např. Dlouhý polibek na dobrou noc nebo Cliffhanger). Nejenom, že to občas nedává smysl ale hlavně to považuju za drzost první kategorie. Fuj.(16.6.2007)

Jak daleko mame jet? to se zeptejte tesly! no tak lidi ten rating tady je krutarna ja wynorskimu odpustim cokoli i tu pulku vykradenou z jinych filmu a mimochodem tu havarii letadla z Cliffhangera sem videl aspon v peti dalsich filmech na csfd je hromada horsich filmu naopak silne nadhodnocenych ja sem mozna nekritickej Wynorskiho fanousek ale pro mne je tohle zabavna forma odpadu takze standartne za tri(15.12.2011)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, v Bishopu a v Pasadeně v Kalifornii. (rafix)