Reklama

Reklama

Americký akční film o převratném vynálezu, teroristech, hladovém medvědovi a speciálním agentovi, který si vždy ví rady. Dobrodruh Hunter a jeho dcera Nadia objevili v odlehlé sibiřské jeskyni smrtící vynález, který před dávnými lety sestrojil geniální vynálezce Nikola Tesla. Přístroj, který dokáže vyvolat exploze pomocí lidských mozkových vln. Hunter se pokusí dopravit smrtící vynález do civilizace na palubě letadla, které je však během letu uneseno teroristy pod vedením bezohledného Becka. Hunter však jejich smrtící plány zkříží, jeho pokus zachránit letadlo však skončí tvrdým nárazem do zasněženého horského štítu v horách Aljašky. Zatímco trosečníci z rozbitého letadla jsou nuceni bojovat s mrazem, lavinami a hladovým lidožravým medvědem, do akce je vyslán speciální agent CIA Jason Ross, který se má zmocnit Teslova vynálezu a zabránit, aby se dostal do špatných rukou, zlikvidovat teroristy a zachránit ty, kteří přežili. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (20)

El Indio 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězdička je za Naďu (nebo jak se ta postava jmenovala), protože to byla prvotřídní kost. (Škoda jen, že tam neměla žádnou erotickou scénu, myslim, že "režisér" jí tam moh šoupnout místo některého z těch mnoha rozhovorů o ničem. "Příběhu" by to rozhodně neublížilo.) Pak za všecky scény , kde vystupoval medvěd, jelikož něco tak otřešně natočenýho nemůže nepobavit. A hlavně za výraz toho medvěda v závěrečných titulcích, kdy se tvářil jako kdyby mu někdo vrazil klacek do prdele. Jinak je ten film naprosto zbytečná ztráta času a v žádným případě ho nikomu nedoporučuju. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Jak daleko mame jet? to se zeptejte tesly! no tak lidi ten rating tady je krutarna ja wynorskimu odpustim cokoli i tu pulku vykradenou z jinych filmu a mimochodem tu havarii letadla z Cliffhangera sem videl aspon v peti dalsich filmech na csfd je hromada horsich filmu naopak silne nadhodnocenych ja sem mozna nekritickej Wynorskiho fanousek ale pro mne je tohle zabavna forma odpadu takze standartne za tri ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Při učení se na zkoušky není takhle ve všední den dopoledne nic lepšího než zapnout televizi, protože pokud se zadaří vyhnout se změti telenovel a německých krimiseriálů pochybné kvality, takřka vždy se najde nějaký ten plod práce snaživého pracovníka programového oddělení a velkého fanouška filmového trashe v jedné osobě;) A to je přesně tento případ - pekelně nebezpečný vynález, pekelně vykutálený nezničitelný terorista, ovce choulící se k sobě v pekelné vánici, honička, nějaké ty hlášky svou snahou o drsnost rozechvívající divákovu bránici, závěr jako vystřižený z nejostřejších explozivních kousků tvorby Rennyho Harlina a v tom všem ještě něco, co má být asi vývoj postav. Prostě snůška kravin a kydů, leckdy k tomu ještě očividně ukradených odjinud, hotový Augiášův chlév filmové tvorby a pocit, že nic co ve svém pinožení se za pomíjivými úspěchy vytvoříte, nebude tak trapné a bezvýznamné jako tento film. Jak říkám, ideální do zkouškového;) ()

corpsy odpad!

všechny recenze uživatele

Podobne ako iné podradné fláky, v ktorých sa Treat Williams na začiatku nového milénia objavil, aj tento vykráda ako straka, Vlastne kradne. Všetky akčné sekvencie sú tu vystrihnuté a použité z iných, veľkorozpočtových filmov ( dve od Rennyho Harlina a jeden od Petera Hyamsa ). Toto nie. Keby to aspoň bavilo, ale ani to nieje vlastnosťou tohto filmu(?). ()

Chrustyn odpad!

všechny recenze uživatele

Troufám si tvrdit, že tohle je ten nejhorší akční film co jsem kdy viděl. Trápní herci, režie a vůbec všechno. Nejhorší však na filmu je, že akční scény jsou ukradeny z jiných filmů (např. Dlouhý polibek na dobrou noc nebo Cliffhanger). Nejenom, že to občas nedává smysl ale hlavně to považuju za drzost první kategorie. Fuj. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Santa Claritě, v Bishopu a v Pasadeně v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama