Deathstalker II – Duel Titánů

Chuck Cirino

Frank K. Isaac

Steve Barnett
  • corpsy

Tento film je rovnako tupý a lacný ( pravdepodobne ešte lacnejší - používa totiž aj zábery z prvej časti ) ako predchádzajúci film, len nemá to béčkové kúzlo, ktoré prvého DEATHSTALKERA obklopovalo. Film je jednoducho nevydarený. Škoda, lebo občas sa vo filme objaví svetlý moment. Zvyšok je fraška. A netušil som, že v hlbokom stredoveku, v lacných zapadnutých krčmách pili zo sklenených pivových pohárov(2.9.2010)

Actually, má to své kouzlo. Ne jako nechtěná parodie, ale jako dosti zábavný zástupce velmi nepočetných žánrovek. Levný, ale zábavný (krev a full frontaly included). Ne, první Conan to není, ale než jeho pokračování bych si tohle dal znovu s mnohem větší chutí. Plus, herec hrající tu Deathstalkera je vážně hodně velký sympaťák, mnohem lepší než guma v prvním díle. 7/10(26.4.2013)

Megalaciný fantasybéčko se suprovym českym dabingem a rozkošně debilní synťákovou hudbou. Hlavní hrdina má dobrý hlášky a je tam spousta spoře oděných slečen. Největší prdel byl boxerskej zápas s megabachyní a dokonce tam hráli na trubky motiv z Rockyho. No prostě to bylo mnohem lepší, než jsem čekal. Hlavně díky tomu, že se to nebere vážně a je to fakt docela zábava. Samozřejmě to JE laciná sračka.(29.7.2010)

Jeden z mnoha béčkových „sword and sorcery“ filmů 80. let, který se ovšem (na rozdíl od prvního Deathstalkera) nebere ani trochu vážně. Známý béčkař Jim Wynorski si zjevně uvědomil velmi omezené možnosti extrémně nízkého rozpočtu, a tak to celé vzal s humorem a se snahou natočit co nejblbější a nejabsurdnější film co to jen jde. Špatné herecké výkony a laciná výprava (která se jen velmi vzdáleně podobá poutavým plakátům Borise Valleja) mu tedy hrají do karet a výsledek je zábavnou taškařicí, která celkem úspěšně paroduje všechna možná žánrová klišé.(20.6.2015)

Tenhle skvost si mě našel ve dvanácti. Je mnohem lacinější než jednička, ale mnooohem zábavnější. Hlavní hrdina (i zloduch) opravdu umí šermovat, pěkná syntezátorová hudba (někteří kritici ji nesnášejí), laciný fóry (telefonování přes kaluž je skvělý) a zkažený záběry na závěr. Sice je do filmu střihnuto pár záběrů z jedničky (jinak natočený a poznáto i dvouletý děcko) a jedna kulisa slouží pro čtyři různy stavení (co sem jen napočítal). Pokud tenhle film berete vážně, nemáte rádi blbý filmy a céčka (B by bylo moc pochvylný), i když se nebere vůbec vážně (např. věštící scéna), tak jediný hodnocení je odpad. Ale pokud se dokážete povznést tak se budete královsky bavit.(18.3.2003)

• - John Terlesky (Deathstalker) a Toni Naples (Sultana) sa pri svojom šermiarskom súboji zaobišli bez dablérov. (beso74)

• - Nemŕtvych mŕtvych z cintorína hrali obyvatelia blízkeho mestečka. (beso74)

• - Pôvodný scenár sa niesol v oveľa vážnejšom duchu. (beso74)