poster

Ostrov amazonek

 • USA

  Dinosaur Island

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 1994, 85 min

 • EdaS
  ***

  Nechápu, jak jsem se mohl téhle trashové klasice tak dlouho vyhýbat.(18.7.2012)

 • LION-MR.T
  *****

  Ti dva vždycky točily skvělý filmy na,které by se měli povině velcí oscarový režiséři. Mám dojem,že tohle u nás vydal Q film,který vydal i Ženskiu věznici nebo všechny díly Josefíny. Je to film točící pro nás chlapy,baby zamkněte někde ve sklepě nebo do skříně a tu vyhoďte z okna,protože si pak tenhle film nijak neužijete,protože to by byly samý blbý kecy typu. "A proč jako?" "Proč oni tam jdou?" "A jak se na takové píčoviny můžeš vůbec dívat?" Skvělý je souboj Michelle Bauer vs Toni Naples. Jak ty jsou alegircký,když si při souboji začnou mačkat kozy. Rozdodně musíte mít na velké paměti,že to dělali ti dva velcí céčkovští režiséři a film má maličkou smůlu,že přišel až v 90.letech a né v těch skvělých 80.letech.(24.4.2007)

 • Caine
  ****

  Já se bavil jako nikdy... :-D Ten film měl chvílema takové boty v logice, že to snad muselo být záměrně a bylo to to nejlepší na něm. Hned bych se na to po těch asi 15-ti letech kouknul znova! Viděno teda v plném kině v rámci sekce Divné videofilmy nějakého festivalu, což asi ten zážitek ještě umocnilo (vzpomínáme na to všichni stejně).(11.6.2013)

 • Fiftis
  **

  5x zábery na kozy, 2 šukanice a 70 minút nudy a zlých efektov. To je stručná bilancia tejto zlej snímky. Galéria ma bohužiaľ navnadila, ale nedostal som čo som čakal. Nápad je to dobrý, skupinka žoldnierov stroskotá na neznámom ostrove, kde si opaľujú kozy sexi Amazonky. Potom však príde na scénu nafukovací dinosaurus a ja si uvedomím, že pri zvyšku snímky budem trpieť. Sem tam (skoro vôbec) sa tu ukáže nejaká tá kozička (a aspoň že tie kozy naozaj stoja za to) a nebojí sa tu nik ukázať ani vášnivú šukačku, ale nejakým porno znalcom sa ani len nezrýchli tep, nie to ešte niečo iné. A ako tak pozerám, tak toto ani nieje v kategórií "erotický", takže sa divím, že som sa až tak tešil. Ak chcete erotický snímok, tak toto je zlá voľba.(29.12.2019)

 • RetroMan
  **

  Vítejte na Dinosauřím ostrově plném hot&sexy kočiček z Penthousu, které nemají ještě žádnou zkušenost s mužem. Chudinky dívčiny jsou trýzněny dinosaury, jejichž nejvyšší nadsamec (The Great One) si žádá pravidelně jednu jako oběť na usmířenou. Do toho u ostrova ztroskotá vojenské letadlo s rádoby vojáky, jimž bych nevěřil ani, že to jsou vojáci, natožpak že jejím budoucím úkolem je zachování lidského rodu. Kdoby si pomyslel, že nechat si vytetovat smajlíka na paži bude znamenat uctívání božstva prsatými amazonkami. Dvojice Wyn+Ray vyprodukovala zábavný soft erotický videoklip, ve kterém kdyby nebylo dinosaurů, obřího vejce i samotných vojáků, bylo by se na co koukat a nic ostatního by nevyrušovalo.(26.10.2012)