Skupina pěti vyzbrojených žoldnéřů ztroskotá na ostrově, který obývá kmen krásných amazonek na úrovni doby kamenné. Tento téměř ráj na zemi ovlivní jedna skutečnost, že na ostrově také žijí divoké pravěké bestie, jejichž největší pochoutkou je mužské plemeno. Lov začíná... (Q FILM)

LION-MR.T

Ti dva vždycky točily skvělý filmy na,které by se měli povině velcí oscarový režiséři. Mám dojem,že tohle u nás vydal Q film,který vydal i Ženskiu věznici nebo všechny díly Josefíny. Je to film točící pro nás chlapy,baby zamkněte někde ve sklepě nebo do skříně a tu vyhoďte z okna,protože si pak tenhle film nijak neužijete,protože to by byly samý blbý kecy typu. "A proč jako?" "Proč oni tam jdou?" "A jak se na takové píčoviny můžeš vůbec dívat?" Skvělý je souboj Michelle Bauer vs Toni Naples. Jak ty jsou alegircký,když si při souboji začnou mačkat kozy. Rozdodně musíte mít na velké paměti,že to dělali ti dva velcí céčkovští režiséři a film má maličkou smůlu,že přišel až v 90.letech a né v těch skvělých 80.letech. ()

JFL

"Ostrov amazonek" je za pár šupů natočený velkolepý spektákl narvaný speciálními efekty - tedy pokud zohledníme památné moudro Jima Wynorského, kterým pojmenoval základy své tvůrčí metody: "Breasts are the cheapest special effect in our business." Společný počin dvou devadesátkových video drekařů z přesvědčení, Wynorského a Olena Raye představuje bezelstně jalovou a záměrně ultra lacinou a okatě trashovou poctu klasickým B filmům s kouzelnými speciálními efekty, které jsou zde aktualizovány pro éru VHS půjčoven. ()

Fiftis

5x zábery na kozy, 2 šukanice a 70 minút nudy a zlých efektov. To je stručná bilancia tejto zlej snímky. Galéria ma bohužiaľ navnadila, ale nedostal som čo som čakal. Nápad je to dobrý, skupinka žoldnierov stroskotá na neznámom ostrove, kde si opaľujú kozy sexi Amazonky. Potom však príde na scénu nafukovací dinosaurus a ja si uvedomím, že pri zvyšku snímky budem trpieť. Sem tam (skoro vôbec) sa tu ukáže nejaká tá kozička (a aspoň že tie kozy naozaj stoja za to) a nebojí sa tu nik ukázať ani vášnivú šukačku, ale nejakým porno znalcom sa ani len nezrýchli tep, nie to ešte niečo iné. A ako tak pozerám, tak toto ani nieje v kategórií "erotický", takže sa divím, že som sa až tak tešil. Ak chcete erotický snímok, tak toto je zlá voľba. ()

Martin741

Sympaticky je boj ludi proti priseram a u Freda Olena Raya aj ten silne zazraty pocit, ze kozy a prdelky sa musia pravidelne vyvetrat : 56 % ()

Wade

Dostal jsem přesně co jsem čekal jednoduchou zábavu s pěknýma holkami a proto si tu odložím 2 hvězdy na tří hvězdičkovou zábavu přeci jen něco chybělo. 45% ---- 4/10 IMDb ()

Adramelech

Kombinace dinosaurů (trochu neuměle vyvedených maket) plus polonahých žen (krásně vyvedených živých originálů) vůbec nebyl špatný nápad. Tento roztomilý céčkový film samozřejmě nemá vysoké umělecké ambice, nýbrž si klade za cíl diváka hlavně pobavit. To se docela podařilo. Příjemně strávených 85 minut. ()

mira007

Film, který začne divokým skřepčením topless amazonek se do konce moc smysluplně neposune. Jenže, abych rozdával hvězdy mi stačí celkem málo - hezký holky, moře, sluníčko. Bizarní film. ()

aLPaC

No, co k tomu říci :D. Wynorski a Ray se nechali inspirovat Spielbergovým o rok starším Jurským parkem. Ale inspiraci hledali jen v dinosaurech, nikoliv v příběhu či speciálních efektech. Ale to samozřejmě ten, který dané pány zná ani nemohl očekávat nic jiného. Jako vždy uvidíme spousty koz (pěkných), samé mladé amazonky na neznámém ostrově, vojáky ztroskotané na neznámém ostrově, dinosaury žijící na neznámém ostrově a klasicky spoustu vtipných a úsměvných hlášek. Film se nebere vážně, ale přesto nemohu hodnotit líp, protože na rozdíl od starších Wynorskiho snímků, tady jsem se i nudil. ()

Caine

Já se bavil jako nikdy... :-D Ten film měl chvílema takové boty v logice, že to snad muselo být záměrně a bylo to to nejlepší na něm. Hned bych se na to po těch asi 15-ti letech kouknul znova! Viděno teda v plném kině v rámci sekce Divné videofilmy nějakého festivalu, což asi ten zážitek ještě umocnilo (vzpomínáme na to všichni stejně). ()

Olík

Tak tohle je veliký a ty tři hvězdičky nedávám jen tak z nějaké recese. Soft porno se střídá s plastovými hračkami pro děti a hloupoučkými dialogy, herců z reklam na párky v rohlíku. Natočené za kapesné na svačiny a tak naivní, až to má své specifické kouzlo. Znovu opakuji, že nejde o žádnou zlomyslnost z mé strany, opravdu mne to v rámci žánru „céčkový cringe“ zabavilo. ()

kwaicheng odpad!

Klub vysloužilých pornoherců z 80. let se potýká na opuštěném ostrově s prsatými štegosaury a gumovými amazonkami. Nebo to bylo obráceně..? Už si to nepamatuju. ()

GameboyNES

Kozy, kozy, Obříí Kozy a dinosauři. Prostě splněný dětský sen :D Pan Wynourski umí točit ty správné ártové snímky u kterých si člověk nádherně pobrečí. 92% ()

RetroMan

Vítejte na Dinosauřím ostrově plném hot&sexy kočiček z Penthousu, které nemají ještě žádnou zkušenost s mužem. Chudinky dívčiny jsou trýzněny dinosaury, jejichž nejvyšší nadsamec (The Great One) si žádá pravidelně jednu jako oběť na usmířenou. Do toho u ostrova ztroskotá vojenské letadlo s rádoby vojáky, jimž bych nevěřil ani, že to jsou vojáci, natožpak že jejím budoucím úkolem je zachování lidského rodu. Kdoby si pomyslel, že nechat si vytetovat smajlíka na paži bude znamenat uctívání božstva prsatými amazonkami. Dvojice Wyn+Ray vyprodukovala zábavný soft erotický videoklip, ve kterém kdyby nebylo dinosaurů, obřího vejce i samotných vojáků, bylo by se na co koukat a nic ostatního by nevyrušovalo. ()