The Priest

všechny plakáty

Kněz a policista se snaží vyřešit řadu záhadných sebevražd. Jak se jejich vyšetřování chýlí ke konci, objeví další zločin s ještě dalekosáhlejšími následky. (JasonCZ)

Arsenal83

Typický indický vraj horor, kde pre vás najstrašidelnejší bude ten neznesiteľný spev v podaní nejakej hinduistky, ktorý zaberá pomaly polovicu deja. Tento film zrejme nie je pre našinca, keďže v zahraničí závislom na kari je hodnotenie vysoko nad 60%. Mňa pri smrade z tejto koreniny otriasa. ()

Ketri

Tento film je vhodný pro dnešní uspěchanou dobu. Otec Braun, Komisař Rex a Constantin v jedné postavě, to je panečku nápad! Škoda jen, že máte pocit, že je to dlouhé jako všechny jmenované seriály a filmy dohromady. Produkce z Jižní Indie občas velmi příjemně překvapí, tohle ale bohužel nebyl ten případ. ()

Astaroth12

Každý, kto len privoňal k Indickému hororu vie, že máva tri chyby, ktoré sa skoro vždy opakujú. Prvou chybou býva veľmi prestrelená dĺžka filmu. Druhou zase slabučký až telenovelový herci. A tou tretou a pre mna najzásadnejšou je hudobný sprievod, sprevádzaný asi (aspoň) do štvrť filmu. To ma vždy rozladí a pre mna je to dosť rušivé. Ale nie každý indický film, tie chyby musí mat, ako napríklad Go Goa Gone, alebo má len niektorú z nich. Ale žiaľ tento nie je výnimka a ide presne v zabehnutých Indických šľapajach. Ani príbeh nemá čim zaujať a ešte je to tak strašne naivne a detinské. Ale najviac okrem hudobnej zložky má ešte iritovala tá detská hviezdička. Bola nesympatická a odporná. Jediným čím mi bol film aspoň trocha po chuti bolo to, že kňaz v tomto filme mi dosť pripomínal kňaza Vergara v 30 monedas a to nielen výzorovo, ale i skutkami. Ale i tak, ledva som ho dopozeral. Slabučké 2*. ()