Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nejnovější televizní soutěž "Honba za pokladem" přilákala na malý opuštěný ostrov skupinu dobrodruhů s jediným cílem - za každou cenu získat hlavní odměnu 10 milionů dolarů. Televizní štáb sleduje dnem i nocí jejich pokus o přežití v divoké džungli i za cenu ohrožení životů ostatních soutěžících. Atraktivní soutěž se mění v boj silnějších proti slabším. Vidina zbohatnutí dává všem zapomenout na blížící se nebezpečí. Nad celou oblastí řádí ničivý hurikán a příroda si sama vybírá nejkrutější daň. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (36)

Skleena 

všechny recenze uživatele

Říkal si hurikán... holt Michael Dudikoff jako špatňák, to přece nemohlo dopadnout dobře! Ale jinak je to docela sranda, hlavně jak policajt a válečný veterán kosí partu vycvičených vojáků, co se v lese promenáduje v řadě za sebou jak Nohavicovi čuníci... alespoň že tam byl ten kameraman, co zhynul bídnou smrtí! ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Sam Garett (Treat Williams) je obyčejný Los Angelský polda, akorát má smůlu, a překazí starostově dceři geniální plán na sebeúnos a vydírání papínka. Takže je mu doporučeno, aby si vzal delší dovolenou - a moc se ve městě neukazoval. Jelikož má nouzi o peníze (kdo ne?), tak se rozhodne zúčastnit Reality Show, jejíž účastníci jsou odvezeni na pustý ostrov a jejich úkolem je "přežít" - poslední vyhrává 10 miliónů dolarů. Ani Sam, ani jeho spoluúčastníci netuší, že ono Přežit bude až příliš doslovné. Kromě blížícího se hurikánu má na 10 miliónů dolarů zálusk také skupina vojáků, která by měla účastníky chránit ... Někdy si říkám, čeho jsem se musel v minulém životě dopustit, že mě život trestá takovými filmy. Podle popisu se zdálo, že by film mohl mít určitou jiskru, ale opak je pravdou. I když si zvyknete, že na "pustém" ostrově (nebo jeho pusté části, abych byl přesný), jsou vybudovány chodníčky a mostíky, nebo že "postřelená" účastnice v pohodě uteče vycvičené vojenské jednotce, tak se budete muset vyrovnat s velmi špatnými hereckými výkony a ještě horšími vizuálními efekty... ()

Reklama

ScreamJay odpad!

všechny recenze uživatele

Vážení akademici, navrhuji tento "projekt" na jednu z nejoriginálnějších vykrádaček všech dob. Prosím, já už budu hodný, když přestanete točit takhle zbytečné filmy. Páni tvůrci, podívejte se, natočit fackování mezi vařením v jídla v kuchyni a pak mezi to prásknout potápění Titanicu, to dokáže každý. Což takhle vzít do ruky tužku a napsat vlastní scénář. Když nebudete vědět jak na to dejte vědět a já ochotně poradím. Takže i nenáročnému divákovi radím, aby si radši zahrál člověče nezlob se a neztrácel čas u sledování tohoto pokusu o film. ()

Lukoboss odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla nálož, kterou jsem teda rozhodně nečekal. Že půjde o béčko nebo něco v tom smyslu, to jsem ještě tušil, ale takovou přehlídku kýče, klišé a neomalených filmových "lahůdek", to teda ne! Už začátek byl víc než divný a pomalu jsem začínal mít kyselý výraz v obličeji, no a potom se to rozrostlo ještě asi 3x tolik. Když vidíte jak v tomhle filmu vypadá výbuch granátu, tak nevím, jak by to vypadalo, kdyby použili trochu větší kalibr. Tady granát způsobil explozi přes půl džungle a plameny šlehající min. 10 metrů vysoko!!! Takových "vychytávek" bylo v Hurikánu víc než dost. A to nemluvím o tom, že pořád pršelo a lítaly hromy blesky (nebojte, vím, že se snímek jmenuje Hurikán :)... ()

Pohrobek odpad!

všechny recenze uživatele

Režisér Jim Wynorski a scénárista Steve Latshaw jsou dobře sehraný tým, jenž se podílel již na šesti dílech, asi třikrát využili služeb další zajímavé dvojky: totiž Treata Williamse a Michaela Dudikoffa. Celá tahle skupinka sice na první pohled plodí jeden odpad za druhým, ale stále dokáže odkudsi vyhrabat finance na natočení a distribuci dalších a dalších osudově-tragických příběhů. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama