poster

Hurikán

 • USA

  Gale Force

 • Slovensko

  Hurikán

Akční / Drama

USA, 2002, 93 min

 • Lukoboss
  odpad!

  Tak tohle byla nálož, kterou jsem teda rozhodně nečekal. Že půjde o béčko nebo něco v tom smyslu, to jsem ještě tušil, ale takovou přehlídku kýče, klišé a neomalených filmových "lahůdek", to teda ne! Už začátek byl víc než divný a pomalu jsem začínal mít kyselý výraz v obličeji, no a potom se to rozrostlo ještě asi 3x tolik. Když vidíte jak v tomhle filmu vypadá výbuch granátu, tak nevím, jak by to vypadalo, kdyby použili trochu větší kalibr. Tady granát způsobil explozi přes půl džungle a plameny šlehající min. 10 metrů vysoko!!! Takových "vychytávek" bylo v Hurikánu víc než dost. A to nemluvím o tom, že pořád pršelo a lítaly hromy blesky (nebojte, vím, že se snímek jmenuje Hurikán :)...(27.3.2009)

 • Skleena
  *

  Říkal si hurikán... holt Michael Dudikoff jako špatňák, to přece nemohlo dopadnout dobře! Ale jinak je to docela sranda, hlavně jak policajt a válečný veterán kosí partu vycvičených vojáků, co se v lese promenáduje v řadě za sebou jak Nohavicovi čuníci... alespoň že tam byl ten kameraman, co zhynul bídnou smrtí!(24.11.2009)

 • Gimli
  *

  Pitomoučký film to bezpochyby je, legrační je např. scéna, kde parta vojáků střílí po partě hrdinů svými granátomety a jednou granát vybuchne zničující silou napalmu, podruhé jako bouchací kulička. Sem tam se nějaká zajímavá scéna najde, ovšem herecké výkony a scénář jsou na úrovni amerických seriálů boháčích. Za zmínku snad stojí, že Michael Dudikoff je tentokrát na straně těch špatných.(1.2.2004)

 • lennyd
  *

  Sam Garett (Treat Williams) je obyčejný Los Angelský polda, akorát má smůlu, a překazí starostově dceři geniální plán na sebeúnos a vydírání papínka. Takže je mu doporučeno, aby si vzal delší dovolenou - a moc se ve městě neukazoval. Jelikož má nouzi o peníze (kdo ne?), tak se rozhodne zúčastnit Reality Show, jejíž účastníci jsou odvezeni na pustý ostrov a jejich úkolem je "přežít" - poslední vyhrává 10 miliónů dolarů. Ani Sam, ani jeho spoluúčastníci netuší, že ono Přežit bude až příliš doslovné. Kromě blížícího se hurikánu má na 10 miliónů dolarů zálusk také skupina vojáků, která by měla účastníky chránit ... Někdy si říkám, čeho jsem se musel v minulém životě dopustit, že mě život trestá takovými filmy. Podle popisu se zdálo, že by film mohl mít určitou jiskru, ale opak je pravdou. I když si zvyknete, že na "pustém" ostrově (nebo jeho pusté části, abych byl přesný), jsou vybudovány chodníčky a mostíky, nebo že "postřelená" účastnice v pohodě uteče vycvičené vojenské jednotce, tak se budete muset vyrovnat s velmi špatnými hereckými výkony a ještě horšími vizuálními efekty...(28.3.2009)

 • peetriss
  odpad!

  Již jméno Jima Wynorského v titulcích napovědělo mnoho, že tento film nebude žádným mistrovským dílem. Úvodní explozivní scéna ve mně vyvolala pocit, že už jsem ji někde někdy viděl, a pak jsem si vzpomněl - dokonalá kopie Posledního akčního hrdiny! Pak se najednou ocitneme kdesi na ostrově v přiblblé televizní reality show, najednou přiletí zlobiví hoši v maskáčích s Dudikoffem v čele a co čert nechtěl, ještě do toho všeho přijde hurikán následovaný vlnou tsunami, která působí tak věrohodně jako znak mercedesu na Š120. Prostě ve zkratce hodně zoufalý, hloupý, nudný, špatný a z jiných filmů kradoucí počin.(25.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace