VOD (1)

Nejnovější televizní soutěž "Honba za pokladem" přilákala na malý opuštěný ostrov skupinu dobrodruhů s jediným cílem - za každou cenu získat hlavní odměnu 10 milionů dolarů. Televizní štáb sleduje dnem i nocí jejich pokus o přežití v divoké džungli i za cenu ohrožení životů ostatních soutěžících. Atraktivní soutěž se mění v boj silnějších proti slabším. Vidina zbohatnutí dává všem zapomenout na blížící se nebezpečí. Nad celou oblastí řádí ničivý hurikán a příroda si sama vybírá nejkrutější daň. (oficiální text distributora)

POciSEM

Prvnich 20 minut totalne vykradenej Posledni akcni hrdina a to prosim komplet. Treat Williams nosi dokonce uplne stejny hadry jako Arnie. Uz zacatek se tak zvrhne v absurdni parodii. Po dalsich 20ti minutach prichazi dalsi nasup. Komplet ukradena scena s vysadkem z Predatora a co me nejvic rozsekalo ze v jednom zaberu je Arnoldovi videt krasne do ksichtu a tak by mel bejt urcite uveden v titulcich. Pan Wynorski se to ani nesnazi zamaskovat a vubec si nebral servitky. Tak to mame 40 minut za sebou,rekl si urcite a ted je na case vytasit svoje napady. Pobihani po tropickym ostrove se kupodivu netocilo v lese za domem pana rezisera ale kdesy v parku na predmesti a divim se ze tam do zaberu nevpadl nejakej nahodnej kolemjdouci co v tu dobu zrovinka pospichal do prace. Krasne vybetonovany chodniky v neprostupny dzungly ostrova jsou tak jednim z nejdrsnejsich uletu tohodle snimku. Jako dalsi masakr musim zminit scenku kde asi 10 minut honi extremne vycvicene komando zlosynu hlavni hrdiny okolo jednoho dosti kosateho kere s obcasnym premistenim kamery aby to nevypadalo az tak moc okate. Pak samozrejme Wynorskimu trochu povoli uzda a vykrada dalsi film,jenom si porad nemuzu vybavit kde sem to videl. A korunu tomu nasazuje scena kdy je na pomoc hrdinum vyslano namorni komando na ktery se pak uz jaksi zapomnelo a do konce uz se nedozvime co se s nimi stalo. Normalne tento druh filmu posilam do odpadu ale nejak sem chtel vedet jestli do tohodle maximalne autorske prava porusujiciho bijaku prijde jeste nejakej zarez. Neprisel. Misto nej prisla obrovska tsunami a splachla celej stab krome Jima Wynorskiho takze muze zbesile tocit dal. Konec filmu a titulky ()

lennyd

Sam Garett (Treat Williams) je obyčejný Los Angelský polda, akorát má smůlu, a překazí starostově dceři geniální plán na sebeúnos a vydírání papínka. Takže je mu doporučeno, aby si vzal delší dovolenou - a moc se ve městě neukazoval. Jelikož má nouzi o peníze (kdo ne?), tak se rozhodne zúčastnit Reality Show, jejíž účastníci jsou odvezeni na pustý ostrov a jejich úkolem je "přežít" - poslední vyhrává 10 miliónů dolarů. Ani Sam, ani jeho spoluúčastníci netuší, že ono Přežit bude až příliš doslovné. Kromě blížícího se hurikánu má na 10 miliónů dolarů zálusk také skupina vojáků, která by měla účastníky chránit ... Někdy si říkám, čeho jsem se musel v minulém životě dopustit, že mě život trestá takovými filmy. Podle popisu se zdálo, že by film mohl mít určitou jiskru, ale opak je pravdou. I když si zvyknete, že na "pustém" ostrově (nebo jeho pusté části, abych byl přesný), jsou vybudovány chodníčky a mostíky, nebo že "postřelená" účastnice v pohodě uteče vycvičené vojenské jednotce, tak se budete muset vyrovnat s velmi špatnými hereckými výkony a ještě horšími vizuálními efekty... ()

peetriss odpad!

Již jméno Jima Wynorského v titulcích napovědělo mnoho, že tento film nebude žádným mistrovským dílem. Úvodní explozivní scéna ve mně vyvolala pocit, že už jsem ji někde někdy viděl, a pak jsem si vzpomněl - dokonalá kopie Posledního akčního hrdiny! Pak se najednou ocitneme kdesi na ostrově v přiblblé televizní reality show, najednou přiletí zlobiví hoši v maskáčích s Dudikoffem v čele a co čert nechtěl, ještě do toho všeho přijde hurikán následovaný vlnou tsunami, která působí tak věrohodně jako znak mercedesu na Š120. Prostě ve zkratce hodně zoufalý, hloupý, nudný, špatný a z jiných filmů kradoucí počin. ()

Pohrobek odpad!

Režisér Jim Wynorski a scénárista Steve Latshaw jsou dobře sehraný tým, jenž se podílel již na šesti dílech, asi třikrát využili služeb další zajímavé dvojky: totiž Treata Williamse a Michaela Dudikoffa. Celá tahle skupinka sice na první pohled plodí jeden odpad za druhým, ale stále dokáže odkudsi vyhrabat finance na natočení a distribuci dalších a dalších osudově-tragických příběhů. ()

Wacoslav1

Proc ses prihlasil do tyhle souteze? dochazeli mi zasoby piva! ano hadate spravne bude se Wynorstit dalsi krutej ulet od tohoto zetkarskyho velmistra namet je opravdu tak ulitlej ze proste musi zaujmout prvni pulhodinu sem se bavil fakt kralovsky jenom skoda ze pak uz to jde docela do kytek Dudikoff jako zaporak zaujme a navic je to film ve kterym konecne chcipne z Williamse akcni hrdina asi nebude ale aspon pekelne hlaskuje hrdinove hledaji poklad na zaklade indicii piratskych basni a jeden z nich to cte grog uz nam pomalu chladne u jezirka zatim papir chradne a Williams to okomentuje slovy to je debilita! tenhle film si uzijete natolik nakolik jste si ochotni odmyslet ze existuje neco jako scenar realita nebo filmova kvalita ja uz na vyssi hodnoceni nepujdu pac ten konec mi prisel kapku trapnej i na Wynorskiho a z ty obrovsky digitalni vlny sem se malem pochcal smichy ()